مهاجم تیم‌ ‌ملی فوتبال آلمان بعد از پیروزی برابر سوئد گفت: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و فرصت‌های زیادی را روی دروازه‌ حریف خلق کردیم.

به گزارش مرور نیوز به نقل از کیکر، تیم‌ ‌ملی فوتبال آلمان توانست در دیدار حساس برابر سوئد با گلی که تونی کروس در آخرین ثانیه‌ها به ثمر رساند با نتیجه‌ دو بر یک به پیروزی برسد و امیدوار به صعود به دور بعد باشد.

توماس مولر، از پیروزی که تیمش به دست آورد بسیار خوشحال است. او بعد از  بازی، گفت‌: این دیدار برای ما بسیار سرنوشت‌ساز بود و باید به هر طریقی که شده به پیروزی می‌رسیدیم. با یک گل از حریف عقب افتادیم و شرایط برای ما بسیار سخت شده بود.

او ادامه‌ داد: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و فرصت‌های زیادی را روی دروازه‌ حریف خلق کردیم. بسیار خوشحالم که به آن چه که شایستگی آن را داشتیم دست پیدا کردیم. بازی زیبایی بود و همه ما خوشحال هستیم که نتیجه‌ آن به سود ما بود.

مولر درباره گل تونی کروس، گفت‌: گل کروس زیبا و دیوانه کننده بود. این گل مزد تلاش زیاد ما بود. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و باید از این پیروزی و نمایش خوشحال باشیم.

تیم‌ ‌ملی فوتبال  آلمان در دیدار سوم و پایانی خود در مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه باید به مصاف کره جنوبی برود و در صورت پیروزی به دور بعد صعود خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز