دو تیم انگلیس و پاناما در نیمه نخست با نتیجه 6 بر صفر به نفع انگلیس به پایان رسید.

به گزارش مرور نیوز، دو تیم فوتبال انگلیس و پاناما در دومین تجریه خود در جام جهانی 2018 روسیه از گروه G به مصاف هم رفتند و این بازی در نیمه نخست با نتیجه 6 بر صفر به نفع انگلیس به پایان رسید.

دقیقه ۸: کرنر انگلیس با سانتر تریپیر به روی دروازه ارسال شد و ضربه سر جان استونز دروازه پندو را باز کرد و انگلیس را پیش انداخت.

دقیقه ۱۶: حرکت بازیکنان پاناما از سمتراست توپ را در پشت محوطه جریمه به بارسناس رساند و شوت کات‌دار و زیبای این بازیکن به شکلی خطرناک از کنار دروازه پیکفورد به بیرون رفت.

دقیقه ۸: ارسال زیبای جسی لینگارد از نقطه کرنر یا ضربه سر تماشایی جان استونز به گل اول سه شیر‌ها تبدیل شد.

دقیقه ۲۱: هری کین این پنالتی را به گوشه بالای سمت راست دروازه پینه دو فرستاد تا انگلیس ۲ بر صفر یش افتد.

دقیقه ۲۹: پاسکاری‌های متوالی بازیکنان پاناما پشت محوطه جریمه انگلیس در نهایت به خوزه رودریگوئز رسید، اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه پیکفورد راهی اوت شد.

دقیقه ۳۱: ضربه سر هری مگوایر روی ارسال ضربه ایستگاهی بازیکنان انلگلیس روی دروازه جیمی پینه دو فرود آمد.

دقیقه ۳۶: یک و دوی جسی لینگارد و رحیم استرلینگ با ضربه فوق العاده لینگارد از پشت محوطه جریمه پاناما به تور دروازه پینه دو بوسه زد.

دقیقه ۴۰: ارسال جردن هندرسون روی دروازه پاناما باسر هری کین به رحیم استرلینگ رسید. ضربه این بازیکن را پینه دو برگشت داد، اما جان استونز توپ را در ریباند به گل چهارم انگلیس تبدیل کرد.

دقیقه ۴۳: میشل موریلو روی کرنر بازیکنان انگلیس، جان استونز را درون محوطه جریمه سرگون کرد که جهاد مصری ضمن اعلام پنالتی برای سه شیر‌ها به دلیل اعتراض فیدل اسکوبار به او کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۱+۴۵: هری کین مانند پنالتی قبلی اش و این بار برخلاف جهت حرکت پینه دو، گل پنجم انگلیس را به ثمر رساند.

داور مصری ساعت ۱۷:۱۸ دقیقه به نشانه پایان نیمه اول در سوت خود دمید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز