کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین گفت: نمی‌خواهم قبل از قهرمانی در جام جهانی از فوتبال خداحافظی کنم و باید به این رویا خود هم برسم.

به گزارش مرور نیوز به نقل از رویترز، لیونل مسی در جام جهانی 2018 روسیه عملکردی ناامید کننده از خود نشان داده است.

تیم ملی فوتبال آرژانتین در دو بازی خود برابر تیم‌های ملی فوتبال ایسلند و کرواسی تنها یک امتیاز کسب کرده است و خطر خداحافظی زود هنگام با جام را به شدت احساس می‌کند.

مسی در دیدار برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایسلند یک ضربه پنالتی را از دست داد و برابر کرواسی هم ناامید کننده ظاهر شد.

با وجود این که انتقادهای زیادی از این بازیکن بزرگ می‌شود اما او تاکید کرد که با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد و تا زمانی که جام قهرمانی را بالای سر نبرد از فوتبال ملی خداحافظی نمی‌کند.

او گفت‌:  جام جهانی برای آرژانتین از اهمیت و اعتبار زیادی برخودار است و جایگاه خاصی دارد. برای من هم این رقابت معنای زیادی می‌دهد. همواره گفته‌ام که رویای من قهرمانی در جام جهانی است. وقتی خودم را با جام تصور می‌کنم لرزشی بر اندامم می‌افتد.

مسی در ادامه ‌اضافه کرد: قهرمانی در جام جهانی باعث می‌شود  تا مردم آرژانتین بسیار خوشحال شوند و به همین خاطر نمی‌توانم از رساندن آن‌ها به این رویا و خوشحالی بزرگ کوتاهی کنم. من عنوان‌ها و افتخارات زیادی به دست آورده‌ام اما  هنوز انگیزه دارم. نمی‌خواهم قبل از قهرمانی در جام جهانی از فوتبال خداحافظی کنم و باید به این رویا خود هم برسم.

تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین اگر می‌خواهد به دور بعد راه پیدا کند باید در دیدار پایانی برابر نیجریه به پیروزی برسد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز