کارشناس مشهور دیلی میل گفت: خط دفاعی ایران عملکرد فوق العاده ای داشته و اگر آنها قادر به حذف مدافع قهرمانی اروپا باشند من شگفت زده نخواهم شد. به نظر من تیم ملی ایران با یک گل پرتغال را شکست می دهد."

به گزارش مرور نیوز، تیم ملی فوتبال ایران امشب در شرایطی به مصاف پرتغال خواهد رفت که برای صعود به دور دوم برای اولین بار در تاریخ، باید پرتغال قدرتمند را با به همراه داشتن ستاره ای مانند کریستیانو رونالدو مغلوب کند اما کریس ساتن معتقد است این اتفاق شدنی است.

کریس ساتن در یادداشتی کوتاه برای دیلی میل نوشت: "تیم ملی ایران اسپانیا را به شدت آزار داد و حقش بود دستاوردی از آن بازی داشته باشد. اما از آن سو پرتغال در برابر مراکش تحت فشار قرار داشت و خوش شانس بود که در نهایت پیروز شد.

تا اینجای کار این کریستیانو رونالدو بوده که یک تنه تیم ملی فوتبال پرتغال را جلو برده و اگر این کشور قصد دارد در جام جهانی 2018 روسیه دستاوردی بزرگ را رقم بزند، همبازی های رونالدو نیز باید عملکرد بهتری داشته باشند.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در 2 مقطع هدایت تیم ملی پرتغال را بر عهده داشته و من حس می کنم ایران می تواند این تیم را مغلوب کند.

خط دفاعی ایران عملکرد فوق العاده ای داشته و اگر آنها قادر به حذف مدافع قهرمانی اروپا باشند من شگفت زده نخواهم شد. به نظر من تیم ملی ایران با یک گل پرتغال را شکست می دهد."

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز