معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت: با مشخص شدن وزیر ورزش٬ برگزاری هرچه سریع‌تر مجمع فدراسیون‌های المپیکی در دستور قرار می‌گیرد.

به گزارش مرور نیوز، سید مناف هاشمی بامداد امروز (سه‌شنبه) در مراسم استقبال از افتخارآفرینان کاراته ایران در مسابقات جهانی اتریش اظهار داشت: کاراته ایران برای نخستین بار بر سکوی سومی جهان قرار گرفت و مدال طلای ارزشمند کومیته تیمی را هم برای دومین دوره متوالی از آن خود کرد. این موفقیت برای ایران اسلامی ارزشمند است و زحمات قهرمان و مربیان جای تشکر کرد و خوشحالم که در مراسم استقبال تیم حضور داشتم.

وی افزود: قهرمانی در این رشته که المپیکی شده و در المپیک 2020 توکیو حضور دارد ارزش کار را دو چندان می‌کند.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش در مورد پاداش تیم کاراته گفت: تلاش می‌کنیم تا براساس مصوبات، پاداش این تیم و دیگر قهرمان رشته‌های مختلف را با تامین اعتبارات لازم پرداخت کنیم.

هاشمی در مورد وضعیت نامشخص فدراسیون المپیکی شده کاراته خاطرنشان کرد: انتخابات کاراته تا مرز برگزار شدن پیش رفت که بنا به دلایلی لغو شد. به طور یقین با مشخص شدن وزیر ورزش، برگزاری مجمع این فدراسیون را در دستور کار قرار می‌دهیم چرا که کاراته علاوه بر قهرمانی دارای علاقه‌مندان و جمعیت بالایی است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز