دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال گفت: داور از جریان بازی خارج شده بود و به نظرم تیم ملی فوتبال ایران عملکرد بهتری نسبت به پرتغال داشت.

به گزارش مرور نیوز، تیم ملی فوتبال ایران در حالی در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه به مصاف تیم ملی پرتغالرفت که در نهایت شاگردان کارلوس کی روش با نتیجه یک - یک به تساوی رضایت دادند تا با یک امتیاز کمتر نسبت به پرتغال و اسپانیا  از دور مسابقات حذف شوند اما طبق اعلام سایت شبکه تلویزیونی راشین تودی، پیتر اشمایکل دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال دانمارک اعتقاد بر این دارد که داور بازی بار ها جریان بازی را به دلیل استفاده از سیستم کمک‌داور ویدئویی (VAR) بر هم زده است.

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال گفت: داور از جریان بازی خارج شده بود و به نظرم تیم ملی فوتبال ایران عملکرد بهتری نسبت به پرتغال داشت. ایرانی ها سخت دنبال پیروزی مقابل پرتغالی ها بودند. رونالدو در نیمه‌دوم چندان مورد توجه قرار نگرفت و چند شانس را از دست داد و پنالتی را هم تبدیل به گل نکرد. به نظر می‌رسد که بازیکنان بزرگ نمی‌توانند اشتباه کنند اما رونالدو نیز اشتباه لیونل مسی را مرتکب شد. آنها می‌خواهند برنده باشند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز