کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا گفت: مراکش چیزی برای از دست دادن نداشت و می‌خواست قدرت خود را به همه نشان دهد. آن‌ها برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال هم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از مارکا، تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا در دیدار برابر مراکش به سختی توانست به تساوی برسد. با این حال متوقف شدن پرتغال برابر ایران باعث شد تا آن‌ها به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کنند.

سرخیو راموس، کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا بعد از بازی، گفت‌: در دیدار برابر مراکش نتوانستیم انتظارات را بر آورده کنیم و حریف برای دقایقی ما را از اذیت کرد. این دیدار یکی از دیدارهای سخت ما بود. مراکش چیزی برای از دست دادن نداشت و می‌خواست قدرت خود را به همه نشان دهد. آن‌ها برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال هم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند.

او ادامه‌ داد: هدف ما صدرنشینی بود که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم اما اگر می‌خواهیم  به مراحل بالاتر راه پیدا کنیم باید سبک بازی خود را تغییر دهیم. بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم. به هر حال در فوتبال یک تیم همیشه خوب بازی نمی‌کند. ما با حریف سختی بازی کردیم. مراکش با وجود این که شانسی برای صعود نداشت اما خوب جنگید.

کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا درباره عملکرد ضعیف خط دفاعی این تیم، گفت‌: دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. همه بازیکنان باید در دفاع نقش داشته باشند. بازی کردن برابر تیم‌های هجومی نیازمند تمرکز بالاست . در جام جهانی فرصت برای اشتباه وجود ندارد. باید بهتر از این ظاهر شد. نتوانستیم در این دیدار هم در خط دفاعی خوب ظاهر شویم اما  دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.

کاپیتان لاروخا درباره دیدار برابر روسیه ، ‌اضافه کرد: بازی سختی برابر میزبان خواهیم داشت. سطح روسیه بسیار بالا است و امیدواریم که عملکرد خوبی در این دیدار از خود نشان دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز