تیم موتورکراس استان خراسان جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور که از ۱۲ تا ۱۴ آبان در شهرستان بافق استان یزد برگزار می‌شود شرکت می‌کند.

به گزارش مرور نیوز، تیم موتور کراس استان در مسابقات قهرمانی کشور شرکت می‌کند.

در 65 سی سی سینا داشگر و محمدجواد میرزایی، در 250 سی سی جمال یوسفی و علیرضا ترابی، در 450 سی سی محمد خانی، سعید قربانزاده و جلال بقالی، در 250 سی سی پیش کسوتان جواد ابوترابی و جواد جمالی و در 450 سی سی پیشکسوتان حسن رنجبر و مجتبی علیپور تیم استان را تشکیل می‌دهند.

مربیگری تیم استان را احسان عبدالهی بر عهده  دارد و و سرپرست تیم رضا عطایی می‌باشد.

 

دعوت 4 بازیکن استان به اردوی استعدادیابی والیبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی والیبال نوجوانان دختر سراسر کشور در محل فدراسیون والیبال برگزار می‌شود.

این اردو روزهای 11 تا 13 آبان ماه  برگزار می‌شود. فاطمه عرب‌زاده، فرح انگیز معصومی، مریم اکبری و مهسا میربرون از خراسان جنوبی در این اردو شرکت می‌کنند.

منتخبین استان خراسان جنوبی 10 آبان به این اردو اعزام شدند.

 

صعود خانوادگی به قله کوهرود و پیمایش ارتفاعات کفترکوه توسط کوهنوردان فردوسی

در یک کوهپیمایی خانوادگی جمعی از کوهنوردان فردوس با شعار پاکسازی کوهستان وظیفه هر کوهنورد، به قله کوهرود واقع در شمال شرق روستای کجه صعود کردند.

رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان فردوس گفت: در این برنامه که به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش انجام شد، 35 نفر شرکت کننده حضور داشتند.

اسدی اظهار داشت: کوهنوردان شهرستان فردوس، جمعه گذشته نیز ارتفاعات کفتر کوه را پیمودند.

وی از همکاری اداره ورزش و جوانان و مؤسسه زیست محیطی چیتا در برگزاری این برنامه‌ها تشکر و قدردانی کرد.

 

کسب 4 مدال رنگارنگ توسط کاراته‌کاهای فردوس در مسابقات کشوری

مسابقات کیوکوشین کاراته قهرمانی کشور گرامیداشت شهدای مدافع حرم به میزبانی تهران برگزار شد.

مهدی عرب با اعلام این خبر گفت: در این رقابتها حدود 300 کاراته کا برای تصاحب جایگاه اول تا سوم با یکدیگر به رقابت پرداختند.

سرپرست هیئت کاراته شهرستان در ادامه افزود: تیم کیوکوشین کاراته شهرستان فردوس که به مربیگری مجید یزدان‌پناه به نمایندگی از خراسان جنوبی در این رقابتها شرکت کرده بود، موفق به کسب 4 مدال با ارزش شد.

وی بیان کرد: امیرحسین امینی مدال طلا، مرتضی لوایی مدال نقره، مهدی یوسفیان و علیرضا حسینی مدال برنز این رقابتها را برای شهرستان فردوس به ارمغان آوردند.

عرب از همکاری اداره ورزش و جوانان و حمایت مالی شهردار، شورای شهر و بیمه ایران نمایندگی سیداحمدی در اعزام تیم کاراته شهرستان به این دوره مسابقات تشکر و قدردانی کرد.

 

مراسم اختتامیه مسابقات والیبال بانوان شهرستان قاین برگزار شد

اختتامیه مسابقات والیبال بانوان یادواره خواهران پریشان و زابلی با حضور بخشدار بخش مرکزی، رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس هیئت والیبال و اعضای هیئت، اعضای شورای اسلامی شهرستان قاین و روستای پهنایی در سالن ورزشی شهداء روستای پهنایی برگزار شد.

در این مراسم ابتدا به یادبود خواهران پریشان و زابلی مدیحه‌سرایی شد و پس از آن گزارشی از نحوه برگزاری این مسابقات ارائه شد.

در ادامه این مراسم تیمهای اول تا سوم کاپ قهرمانی و حکمهای خود را از دست مسئولین دریافت کردند.

از طرف هیئت والیبال و برگزارکنندگان این دوره از مسابقات لوح یاد بودی به خانواده‌های پریشان و زابلی اهدا شد و از خانمها ترحمی، ازادی و عبداللهی به عنوان مربیان تیمهای شرکت کننده و مسئول برگزاری این مسابقات قدردانی شد.

 

برگزاری همایش دوچرخه سواری به مناسبت روز دانش آموز در بشرویه

به مناسبت 13 آبان و روز دانش آموز، هیئت ورزشهای همگانی اداره ورزش وجوانان با همکاری بسیج دانش آموزی همایش دوچرخه سواری را برگزار کرد.

در این همایش دوچرخه سواران مسیر گلزار شهدا را به سمت بلوار امام خمینی جنوبی رکاب زدند.

درپایان این همایش به دوچرخه سواران هدایایی اهدا شد.

 

تجلیل از نایب قهرمان مسابقات پینگ پنگ نونهالان کشور 

مراسم تجلیل از پویا احراری نونهال پینگ‌پنگ باز استان خراسان جنوبی با حضور مسئولین در دبستان شاهد شیخ هادی هادوی بیرجند برگزار شد.

در مسابقات تنیس روی میز آزاد و دسته یک نونهالان کشور که به میزبانی استان کرمانشاه و با حضور 104 بازیکن برگزار شده بود، پویا احراری با راهیابی به جمع نفرات برتر کشور،  توانست مقام نایب قهرمانی دسته یک ایران را کسب کند.

 

کارمند دامپزشکی طبس به مسابقات استانی دوچرخه سواری راه یافت

در دومین مسابقه بزرگ دوچرخه سواری در شهرستان طبس که به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد، محمدحسن بوستانی‌مقدم موفق به کسب مقام سوم شد و به مسابقات استانی راه یافت.

بوستانی‌مقدم از میان 30 شرکت کننده در مسابقه بزرگ دوچرخه سواری در شهرستان طبس مقام سوم این مسابقات را به خود اختصاص داد.

در حالی که تمام شرکت‌کنندگان با دوچرخه‌های کورسی وحرفه‌ای در این مسابقات حاضر شدند بوستانی‌مقدم با دوچرخه ساده در این مسابقات شرکت کرد و به عنوان پدیده مسابقات مطرح و به مسابقات استانی راه یافت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز