سایت فدراسیون جهانی فوتبال گفت: کی‌روش بارها در مصاحبه‌هایش در روسیه گفت که ما این‌جا هستیم تا رویای خود را تا جایی که امکان دارد زنده نگاه داریم. و تیمش این رویا را تا آخرین لحظات حفظ کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سایت فیفا در گزارشی با اشاره به نتیجه تساوی تیم ملی فوتبال ایران مقابل پرتغال، نوشت: ایران در آخرین بازی مرحله گروهی خود در جام جهانی 2018 روسیه با پرتغال بازی کرد در شرایطی که برای صعود از گروهش به سه امتیاز مسابقه نیاز داشت. به نظر می‌رسید کریستیانو رونالدو خطرناکترین بازیکن ایران در این مسابقه باشد. تیم ملی به خوبی رونالدو را مهار کرد و به CR7 فرصت گلزنی داده نشد اما ناگهان شوت غیرقابل کنترل کوارشما پرتغال را در لحظات پایانی نیمه نخست پیش انداخت.

فیفا هم‌چنین به پنالتی پرتغال و مهار آن توسط علیرضا بیرانوند پرداخت و از قول دروازه‌بان ایران نوشت: از اینکه مانع گلزنی رونالدو شدم خوشحالم. او یکی از بهترین بازیکنان تمام دوران فوتبال است.

سایت فدراسیون جهانی فوتبال درباره عملکرد تیم ملی اعلام کرد: ایران یک عملکرد خوب دیگر داشت. به گفته کریم انصاری‌ فرد، آن‌ها رقابت شانه به شانه‌ای مقابل بهترین تیم جهان داشتند. در نهایت ایران به یک گل رسید. یک گل بیش‌تر مقابل پرتغال می‌توانست باعث صعود آن‌ها شود، بالاتر از اسپانیا و پرتغال. کی‌روش بارها در مصاحبه‌هایش در روسیه گفت که ما این‌جا هستیم تا رویای خود را تا جایی که امکان دارد زنده نگاه داریم. و تیمش این رویا را تا آخرین لحظات حفظ کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز