ستاره پیشین تیم ملی فوتبال آرژانتین گفت: این جام هنوز می‌تواند جام جهانی لیونل مسی باشد. هنوز در شروع جام جهانی قرار داریم.

به گزارش مرور نیوز، دیگو آرماندو مارادونا، برای حمایت از تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین در روسیه به سر می برد.

ستاره سال‌های دور فوتبال آرژانتین پیش از دیدار حساس آلبی سلسته با فرانسه در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 روسیه با روزنامه‌ مارکا اسپانیا یک مصاحبه اختصاصی انجام داد.

این روزنامه‌ بخشی از این مصاحبه را منتشر کرد. مارادونا به مارکا در مورد وضعیت جسمانی‌اش اظهار کرد: در سلامتی کامل به سر می‌برم. من یک پوشش خیلی سخت دارم که احمق‌ها نمی‌توانند من را بکشند.

در بخشی از این مصاحبه اختصاصی، مارادونا به وضعیت تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین اشاره کرد و گفت‌:  این جام هنوز می‌تواند جام جهانی لیونل مسی باشد. هنوز در شروع جام جهانی قرار داریم.

ستاره سال‌های دور آلبی سلسته افزود: امیدوارم تیم‌ ‌ملی آرژانتین تا فینال صعود کند و تقابل  کشور ما با اسپانیا در دیدار نهایی را شاهد باشم. با این حال  به فرانسه، حریف امروز آرژانتین احترام می گذارم.

یولن لوپتگی به خاطر امضای قرارداد با رئال مادرید چند روز پیش از آغاز جام جهانی از سمتش برکنار شد و هدایت تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا را فرنادو هیرو بر عهده گرفت. مارادونا درباره تصمیم لوییس روبیالس گفت‌: او تصمیم درستی گرفت و باید لوپتگی را اخراج می‌کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز