هافبک ماتادور‌ها بعد از شکست مقابل روسیه گفت: انتظار چنین مسئله ای را نداشتیم. واقعا خوب بازی کردیم و البته باید در بعضی جنبه ها پیشرفت کنیم تا بهتر شویم، هر چند که حقمان حذف نبود.

به گزارش مرور نیوز به نقل از مارکا ، کوکه پس از حذف ماتادورها از جام بیست و یکم اظهار کرد: نه تنها برای من بلکه برای تمام اسپانیایی ها، روز سختی بود. انتظار چنین مسئله ای را نداشتیم. واقعأ خوب بازی کردیم و البته باید در بعضی جنبه ها پیشرفت کنیم تا بهتر شویم، هر چند که حقمان حذف شدن نبود. برنامه ما این بود تا آنها خسته شوند تا بتوانیم بهتر کار کنیم. با اینکه ما خوب کار می کردیم ولی آنها صاحب یک ضربه پنالتی شدند که بازیکن آنها این توپ را تبدیل به گل کرد و این ضربه سختی به ما بود.

او ادامه داد: نمی توانم بگویم این شکست پایان یک عصر بود اما از رفتن اینیستا و خداحافظی او بسیار ناراحتم. بی شک بازیکنان جدید با انگیزه و اشتیاق خواهند آمد. خیلی ناراحتیم چون صعود نکردیم و باید هر چه سریعتر به آن واکنش نشان دهیم.

کوکه درباره هیرو هم توضیح داد: هنوز خبر ندارم در رابطه با اینکه آیا فرناندو هیرو در تیم می ماند یا فرد دیگری جایگزین او می شود. اما این را باید عنوان کنم تیم ما همیشه با این سبک کار کرده است و امیدواریم تغییر نکند.حقیقت امر اینست که جدایی لوپتگی چیزی را تغییر نداد. با خروج او از تیممان، رهبر تیم رفت و بعد هیرو بهترین کاری که می توانست، انجام داد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز