بازیکن تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد: انسان می‌تواند با فعل خواستن به اهدافش برسد و نباید نبود امکانات مانع این کار شود.

به گزارش مرور نیوز، وحید امیری در آیین تجلیل شهردار و اعضای شورای شهر خرم‌آباد گفت: استان ما محروم است و اگر کسی به این مردم خدمت کند همات عبادت بوده و شایسته تقدیر واقعی است.

وی با بیان اینکه من و علیرضا بیرانوند همیشه به لر بودن‌مان افتخار کرده‌ایم، افزود: هر کمکی از دست‌مان‌ برآید دریغ نمی‌کنیم و به همراه علی‌رضا در هر بخشی که باشد حاضریم با تمام وجود به استان کمک کنیم.

امیری در ادامه گفت: لرستان پر از استعداد است و اگر شرایط برای افراد مستعد فراهم باشد، شاهد قهرمان‌های بیشتری خواهیم بود.

این فوتبالیست لرستانی تأکید کرد: انسان می‌تواند با فعل خواستن به اهدافش برسد و نباید نبود امکانات مانع این کار شود و علی‌رضا نمونه بارز این شرایط بوده و همه می‌دانیم چه سختی‌هایی را پشت سر گذاشته است.

وی با اشاره به تحریم‌ تیم ملی و کمبود بازی‌های تدارکاتی تصریح کرد: نبود بازی دوستانه و نبود استوک و... برای تیم ملی ایران وجود داشت اما نشان دادیم اگر تیم باشیم، می‌توانیم. خدا را شکر هم‌وطن‌ها خوشحال شدند و افتخار ما شادی مردم است.

امیری با بیان اینکه تیم ما نشان داد می‌تواند مقابل ابر قدرت‌ها عرض‌اندام کند، افزود: همین که فیفا می‌گوید حیف ایران حذف شد، نشان می‌دهد عملکردمان چقدر خوب بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز