سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان که اولویت اصلی کامرون برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال این کشور است تمایلی به این ماجراجویی ندارد .

به گزارش مرور نیوز، یک سایت بلژیکی به نقل از یک منبع موثق نوشت، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که یکی از 5 گزینه نهایی کامرونی ها برای هدایت تیم ملی فوتبال این کشور بود،تمایلی به مربیگری «شیرهای رام نشدنی» ندارد.

سایت بلژیکی «کمر» (camer) که در گزارش خود به گزینه های مدنظر کامرونی ها پرداخته ،عنوان کرد، به نظر می رسد کارلوس کی روش که اولویت اصلی کامرون برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال این کشور است تمایلی به این ماجراجویی ندارد و «جورجس لینکس» بلژیکی آمادگی همکاری با کامرونی ها را دارد.

این گزارش می افزاید، براساس اطلاعات ما، برای پست مربیگری کامرون، اولویت اول، نام کارلوس کی روش است. این سرمربی پرتغالی بخشی از فهرست پنج نامزد نهایی برای این سمت و جانشینی هوگو بروس بوده  و در این میان کارنامه کی روش برای کامرونی ها رضایت بخش است.

اما در این راستا منابعی که ادعا می کنند موثق هستند، می گویند کمک مربی سابق منچستر یونایتد و سرمربی سابق رئال مادرید برای ماجراجویی در سمت سر مربیگری قهرمان سال 2017 آفریقا هیجان زده نشده است. منابع نزدیک به تیم ملی فوتبال ایران، تیمی که او به جام جهانی 2018 روسیه هدایت کرده است، اطمینان می دهند که کارلوس کی روش تصمیم گرفته است "بدون قید و شرط" همچنان در تیم ملی باشد.در حالی که او هنوز مردد است.این سر مربی پرتغالی پیشنهادهای خوب دیگری نیز دارد.

در ادامه این گزارش با مرور دیگر نامزدهای کامرونی ها آمده است، پس از این که جان توشاک به تیمی در ایران رفت،آنتونی هی به استخدام میانمار درآمد، فیلیپ تروسیه درگیر یک رسوایی است و کارلوس کی روش دیگر به کامرون فکر نمی کند، از فهرست 5 نفره تنها یک گزینه برای کامرونی ها باقی مانده است؛آلن گیرسی این مربی فرانسوی ماه می گذشته در پاریس با کامرونی ها دیدار و گفتگو کرد.اما یک منبع آگاه عنوان کرد گفتگوها خوب پیش نرفته و حتی کارنامه او مورد تایید مقامات فوتبال کامرون قرار نگرفته است.

حالا نام دیگری مطرح شده است؛ جورجس لینکس.سرمربی 69 ساله بلژیکی که سابقه هدایت الجزایر و تونس را دارد و به خوبی آفریقا را می شناسد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز