کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس بعد از پیروزی ارزشمند برابر کلمبیا گفت: باید برای رسیدن به جام قهرمانی بهتر از این ظاهر شد و تلاش خود را بیشتر کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از  اسکای اسپورت، تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس توانست در ضربات پنالتی‌ کلمبیا را شکست دهد تا به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2018 روسیه راه پیدا کند.

هری کین، کاپیتان انگلیسی‌ها که در این دیدار به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد، گفت‌: به همه بازیکنان تیمم افتخار می‌کنم. ما شایسته این پیروزی و خوشحالی هستیم. روی گلی که دریافت کردیم بدشانس بودیم اما خوشبختانه در نهایت پیروز این دیدار شدیم.

او ادامه‌ داد: پیش از بازی هم گفتم که کار سختی پیش رو داریم و احتمال دارد که بازی به ضربات پنالتی‌ کشیده شود. همه بازیکنان خوشحال هستند و این طبیعی است اما باید مسیر خود را ادامه‌ داد و هنوز ماموریت ما به پایان نرسیده است.

کین برای ششمین بازی پیاپی موفق به گلزنی شد و یک رکورد را به نام خود در تیم‌ ‌ملی به ثبت رساند. کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس در این باره، گفت‌: بسیار خوشحالم که این رکورد خوب را به ثبت رساندم. امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد. درست است که بعضی از گل ها از روی نقطه پنالتی بوده اما به هر حال گل زده‌ام و این خوشحال کننده است. باید برای رسیدن به جام قهرمانی بهتر از این ظاهر شد و تلاش خود را بیشتر کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز