مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی روسیه امروز با ۲ مسابقه آغاز می شود.

به گزارش مرور نیوز، مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2018 روسیه از امروز آغاز می‌شود. که با برگزاری دو مسابقه حساس تکلیف نیمی از تیم‌های مرحله نیمه نهایی را مشخص می‌ شود.

ساعت ۱۸:۳۰، فرانسه – اروگوئه، ورزشگاه نیژنی

یک بازی بسیار حساس، تقابل فوتبال اروپا و آمریکای جنوبی. از طرفی فرانسه با ستاره جوان خود یعنی ام‌باپه در کنار گریزمان و ژیرو باید برابر اروگوئه‌ای قرار گیرد که تاکنون فقط یک گل در این جام دریافت کرده است. گودین در مرکز خط دفاعی و موسلرا درون دروازه مطمئن ظاهر شده‌اند.

مصدومیت کاوانی برابر پرتغال باعث شد این بازیکن حضورش در هاله‌ای از ابهام باشد حتی سوارس هم اعتراف کرده که تیمش احتمالا بدون کاوانی بازی خواهد کرد و مشکلی از این بابت نیست. خروس‌ها با تدبیر دشان بازی به بازی و مرحله به مرحله پیش می‌روند. آن‌ها در این مسابقه ماتوئیدی را به دلیل دو اخطاره بودن در اختیار ندارند.

ساعت ۲۲:۳۰، برزیل – بلژیک، ورزشگاه کازان

می‌توان این بازی را زیباترین بازی جام جهانی دانست. تمام ۲۲ بازیکن حاضر در زمین ستاره هستند و باید انتظار یک فوتبال فوق‌العاده را از دو تیم داشت. شاگردان تیته که در ۲۵ بازی اخیر ۶ گل خورده داشتند، در اوج آمادگی به سر می‌برند. در طرف مقابل بلژیک هم بیش از ۲۰ بازی است که شکست نخورده است. جبران نتیجه آن‌ها برابر ژاپن نشان داد از نظر ذهنی شاگردان مارتینس در سطح بسیار بالاتری نسبت به ۴ سال قبل هستند.

کاسیمیرو هافبک  برزیل به دلیل دو اخطاره بودن در این مسابقه غایب است. شاید بتوان تیم برنده این مسابقه را مدعی اصلی قهرمانی در جام جهانی هم دانست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز