ستاره تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل گفت‌: به نظرم این شکست به اندازه شکست سنگین هفت بر یک برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال آلمان تلخ بود.

به گزارش مرور نیوز به نقل از  رویترز، تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2018 روسیه برابر بلژیک به میدان رفت و با نتیجه‌ دو بر یک تن به شکست داد. مارسلو، بازیکن تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل شکست دو بر یک برابر بلژیک را با شکست سنگین برابر آلمان در جام جهانی 2014 مقایسه کرد.

بازیکن رئال مادرید، گفت‌: به نظرم این شکست به اندازه شکست سنگین هفت بر یک برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال آلمان تلخ بود. شبی تلخ و ناامید کننده برای ما رقم خورد و هیچ توجیهی نمی‌توانم درباره این حذف تلخ و زود هنگام داشته باشم. نتیجه‌ لازم را به دست نیاوردیم و باید بگویم که فوتبال گاهی اوقات عدالت را به نمایش نمی گذارد. گاهی اوقات شانس با شما است و گاهی هم علیه شما است.

بازیکن تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل در ادامه‌ ‌اضافه کرد: همه بازیکنان برای فرار از  این شکست تلاش کردند و جنگیدند. می خواستیم به نیمه نهایی راه پیدا کنیم. انگیزه بسیار بالایی برای قهرمانی داشتیم. همچون یک خانواده بودیم اما در فوتبال هر تیمی که بیشتر گل بزند در نهایت پیروز خواهد شد.

مارسلو در پایان سخنانش، ‌اضافه کرد: تیم‌ ‌ملی فوتبال بلژیک تنها در 15 ‌دقیقه نخست بهتر از  ما ظاهر شد. ما فرصت‌های  زیادی را در نیمه دوم خلق کردیم و اگر توپ ها وارد دروازه‌ می‌شد نتیجه‌ دیگری رقم می خورد. در نیمه دوم فرصت‌های  زیادی را رقم زدیم اما درخشش کورتوا باعث شد تا آنها پیروز این بازی شوند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز