رییس کمیته‌ مسابقات سازمان لیگ در خصوص برگزاری دیدار سوپرجام گفت: هیچ تاریخی بهتر از ۲۹ تیرماه برای برگزاری سوپر جام پیدا نکردیم.

به گزارش مرور نیوز، سعید فتاحی رییس کمیته‌ مسابقات سازمان لیگ، در خصوص برگزاری دیدار سوپرجام بین تیم های استقلال و پرسپولیس گفت: هزار بار برنامه زمانبندی رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را نگاه کردیم. هیچ تاریخی بهتر از ۲۹ تیرماه پیدا نکردیم که سوپرجام را برگزار کنیم.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران تصریح کرد: اگر بخواهیم این بازی را شهریورماه برگزار کنیم هر دو تیم استقلال و پرسپولیس متضرر خواهند شد. چون‌که این دوتیم به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده اند. روند بازی های فصل پیش رویمان به دلیل حضور تیم ملی در جام ملت های آسیا نیز کمی فشرده خواهد بود. اما سعی داشتیم در همین تقویم هم کمترین فشار را به تیم ها بیاوریم تا بتوانند در آسیا هم بدرخشند.

وی در پایان درباره احتمال عدم حضور استقلال در بازی سوپرجام افزود: به خودشان مربوط است! ما نمی‌توانیم به خاطر یک تیم برنامه لیگ را تغییر دهیم.  وظیفه داریم بازی را برگزار کنیم. حالا اگر می خواهند نباشند و حدود دو میلیارد تومان ناقابل جریمه شوند دیگر در حیطه اختیاراتمان نیست. قطعا تا آخرین لحظه پای برگزاری این بازی می مانیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز