مهاجم سابق استقلال شب گذشته مراسم ازدواج خود را در کرمانشاه ساده و به دور از تجملات مرسوم در بین افراد مشهور در ایران برگزار کرد.

به گزارش مرور نیوز، کاوه رضایی مهاجم سابق استقلال برخلاف بسیاری از چهره های مشهور ایران ترجیح داد مراسم عروسی خود را در کرمانشاه زادگاه خود و به شکلی ساده برگزار کند.

رضایی که در آخرین اردو از لیست تیم ملی برای جام جهانی 2018 روسیه خط خورده بود، شب گذشته مراسم ازدواج خود را با فرنوش شیخی بازیکن تیم ملی والیبال برگزار کرد.

مراسمی که در غیاب  چهره های مشهور برگزار شد و تنها بختیار رحمانی و آرش افشین به عنوان دو هم باشگاهی قدیمی او در مراسم این بازیکن محبوب حضور داشتند؛ البته در این مراسم بازیکنان استقلال هم دعوت بودند اما به دلیل تمرینات فشرده نیم فصل نتوانستند شرکت کنند. در این مراسم البته سعید لطفی و یحیی گل محمدی هم حضور داشتند. 

کاوه رضایی البته با برگزاری مراسم خود در کرمانشاه یک دلیل دیگر هم داشت و آن هم همدردی با مردم زلزله زده ای است که حدود یک سال پیش خانه های خود را از دست دادند و هنوز هم با گذشت این مدت شرایط برای آنها تغییر چندانی نکرده است. رضایی که در دوران حضورش در فوتبال به دور از هیاهو رسانه ای به درخشش خود ادامه داده است، ترجیح داد مراسم ازدواج خود با فرنوش شیخی را هم به همین سبک برگزار کند، ساده و به دور از تجملات مرسوم در بین افراد مشهور در ایران.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز