کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال کرواسی بعد از پیروزی مقابل روسیه گفت: حال فقط می خواهیم این پیروزی را جشن بگیریم. زمان مناسب برای استراحت کردن داریم. این باور را دارم که می توانیم از جام جهانی ۱۹۹۸ بهتر نتیجه بگیریم.

به گزارش مرور نیوز، لوکا مودریچ کاپیتان تیم ملی فوتبال کرواسی بعد از اتمام بازی برابر تیم ملی روسیه در جام جهانی 2018 روسیه گفت: حال فقط می خواهیم این پیروزی را جشن بگیریم. زمان مناسب برای استراحت کردن داریم. این باور را دارم که می توانیم از جام جهانی ۱۹۹۸ بهتر نتیجه بگیریم. به دنبال افتخار فردی نیستیم و همه‌ی تیم به دنبال موفقیت گروهی هستند. می‌خواهیم با مدال به کشورمان بازگردیم.

مودریچ در ادامه گفت:تیم روسیه ما را شگفت زده کرد. آن‌ها در نیمه اول خیلی خوب بازی کردند و ما را تحت فشار قرار دادند. اما در نیمه دوم و وقت‌های اضافی ما عملکرد بهتری داشتیم  و توانستیم بازی را کنترل کنیم. نمی خواستیم بازی را به ضربات پنالتی برسد.

کاپیتان تیم ملی کرواسی تصریح کرد: 2 بازی و ۱۲۰ دقیقه بازی کردن کار بسیار سختی است. مصدوم هایی که در وقت‌های اضافه دادیم و خستگی بازیکنان باعث شد نتوانیم از گلی که در وقت‌های اضافه به ثمر رساندیم مراقبت کنیم و بازی مساوی شد. خوشختانه در آخر توانستیم پیروز شویم و این مهم است. خوشحالم بعد ۲۰ سال دوباره به نیمه نهایی جام جهانی راه پیدا کردیم.

تیم ملی فوتبال کرواسی توانست در ضربات پنالتی تیم ملی روسیه را شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ راه پیدا کند. تیم کرواسی در این مرحله مقابل تیم ملی انگلیس قرار خواهد گرفت. لوکا مودریچ در این بازی به مانند بازی‌های قبلی تیم کرواسی در این جام عملکرد بسیار خوبی داشت و از نظر فیفا به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و این موضوع نیز یک رکورد محسوب می‌شود، زیرا تنها بازیکنی است که توانسته ۳ مرتبه به این عنوان در جام جهانی ۲۰۱۸ دست یابد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز