برنامه دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال امید اعلام شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بهزاد آزاد، مدیر اجرایی تیم ملی فوتبال امید در خصوص برگزاری بازی های دوستانه این تیم جهت آماده سازی بازیکنان و حضوری مقتدرانه در بازی های آسیایی جاکارتا گفت: روز گذشته تیم ملی فوتبال امید یک دیدار دوستانه با تیم پارس جنوبی برگزار کرد. دومین بازی تدارکاتی ملی پوشان با تیم ملی امید عراق خواهد بود. 

وی ادامه داد: روز پنجشنبه 21 تیرماه بازیکنان اردوی تدارکاتی تیم ملی امید را ترک کرده و پس از استراحتی کوتاه، روز 30 تیرماه وارد اردو می شوند و تهران را به مقصد عراق جهت انجام دو دیدار دوستانه در روزهای 3 و 6 مرداد ماه ، ترک می کنند.

مدیر اجرایی تیم ملی فوتبال امید در پایان گفت: تیم ملی روز 7 مرداد ماه به تهران باز خواهد گشت و پس از استراحت، از روز 11 مرداد ماه وارد اردو می شود. پس از برگزاری چند جلسه تمرینی، این تیم روز 15 مرداد ماه به چین سفر می کند تا یک دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال امید چین در روز 18 مرداد ماه برگزار کند. پس از پایان این دیدار دوستانه، ملی پوشان مستقیم به اندونزی سفر خواهند کرد تا در بازی های آسیایی به مصاف عربستان، کره شمالی و میانمار بروند.
عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز