سرمربی آبی‌پوشان لندنی به تمجید از عملکرد شاگردانش برابر هال‌سیتی و مهاجم گلزن تیمش پرداخت.

به گزارش مرورنیوز، آنتونیو کونته که شاگردانش پس از دو شکست متوالی مقابل تیم‌های لیورپول و آرسنال در چارچوب مسابقات لیگ برتر، شب گذشته (شنبه) در هفته هفتم این رقابت‌ها با نتیجه 2 بر صفر بر هال‌سیتی غلبه کردند و به ناکامی خود پایان دادند، گفت: در این دیدار موفق شدیم دروازه‌مان را بسته نگه داریم، چیزی که این روزها برای ما خیلی عادی نیست، آن هم پس از دریافت 3 گل در یک بازی و دریافت 2 گل در دیداری دیگر. به هر حال گل نخوردن در این بازی خیلی مهم بود، چون باعث می‌شود، روحیه‌مان بالا برود.

وی افزود: به لحاظ تاکتیکی تغییراتی زیادی در این بازی ایجاد کردیم، اما احساس کردیم که باید راه‌حلی برای اتحاد و همبستگی بیشتر پیدا کنیم. ما باید به دنیایی که در آن هستیم، ایمان داشته باشیم و خیلی مهم است درک کنیم که باید به این روش بازی کنیم. پس از دو شکست هیچ‌گاه رسیدن به برد آسان نیست، بنابراین از تعهد و عملکرد بازیکنانم رضایت دارم. ما خیلی سخت کار کردیم و در مسیر درستی بودیم.

سرمربی آبی‌پوشان لندنی در تمجید از مهاجم اسپانیایی‌اش که با گلزنی در بازی شب گذشته شمار گل‌های زده خود در فصل جاری را به عدد «6» رساند، عنوان کرد: کاستا حالا 6 گله است و این برای او شگفت‌انگیز است، اما فکر می‌کنم دیه‌گو توان و فرصت گلزنی در هر بازی را دارد. برای او خیلی اهمیت دارد که در کنار گلزنی به تیم هم کمک کند و این خیلی مهم است.

کونته در پایان خاطرنشان کرد: می‌دانیم که می‌توانیم بیشتر پیشرفت کنیم، اما اگر به دنبال پیشرفت و بهتر شدن هستیم، باید سخت کار کنیم. تمامی بازیکنان در این بازی در کنار هم سخت کوشیدند و وقتی این اتفاق می‌افتد، کار ما آسان‌تر می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز