وزیر جدید ورزش و جوانان پس از اخذ رای اعتماد از مجلس از رئیس مجلس، رئیس جمهور، ‌اعضای هیأت رئیسه مجلس، نمایندگان، قهرمانان و پیشکسوتان و اصحاب رسانه قدردانی کرد.

به گزارش مرور نیوز، در پیام «مسعود سلطانی‌فر» آمده است:

«فرصتی بی‌بدیل برای اینجانب به عنوان فرزند انقلاب و امام در دیدار و ملاقات با نمایندگان مردم شریف ایران فراهم شد تا پس از عنایت جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور که برای بار سوم در این 3 سال به من اعتماد کرد و سکان سنگین وزارت ورزش و جوانان را به دست من سپرد به عنوان وزیر پیشنهادی دولت تدبیر وامید با حضور در کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مجلس از نزدیک با نظرهای ارزشمند و دیدگاه‌های عالمانه و دغدغه‌های خالصانه منتخبان مردم سربلند و پر افتخار ایران؛ به خصوص جناب آقای دکتر لاریجانی ریاست محترم مجلس و هیأت رئیسه آشنا شوم.

رای بالای اعتماد شما که به فرموده رهبر معظم انقلاب "مجلس یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است" بر اطمینان قلبی من افزود که مجموعه ارزشمند ورزش و جوانان کشورم از پشتوانه‌ای مستحکم و پر فضلیت، بهره‌مند است.

در لحظات آغاز کار و پذیرش این مسوولیت بزرگ برخود فرض می‌دانم که از توجه و همراهی و حمایت اساتید و متخصصان، دانشگاهیان، ورزشکاران، قهرمانان، پیشکسوتان، اصحاب رسانه و حسن‌ظن نمایندگان و حتی مخالفان محترم تشکر و قدردانی کنم.

متعهد می‌شوم در مقام وزیر ورزش و جوانان‌، خادمی لایق و مدافع حقوق این بخش مهم و موثر از جامعه باشم و با خدمت و تلاش بیشتر در بخش‌های ستادی و استانی و فدراسیون‌ها، کام مردم عزیز با موفقیت‌های بیشتر و بزرگ‌تر در میادین جهانی و المپیکی شیرین شود.

امید دارم با استعانت از الطاف بیکران الهی و همراهی و همدلی جامعه بزرگ ورزش و جوان‌، توفیق ادای امانت، ایفای مسوولیت و وفای به عهد فراهم گردد.»

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز