سرمربی بایرن‌مونیخ به سختی کار تیمش برای کسب پیروزی مقابل آیندهوون اعتراف و در عین حال تأکید کرد چیزی که برای او اهمیت دارد پیروزی و صعود به مرحله بعد است.

به گزارش مرور نیوز، تیم فوتبال بایرن‌مونیخ شب گذشته (سه‌شنبه) در دور چهارم بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به سختی از سد میهمان هلندی‌اش پی‌اس‌وی آیندهوون گذشت و این تیم را با نتیجه 2 بر یک شکست داد.

کارلو آنچلوتی در پایان این بازی راجع به عملکرد شاگردانش اظهار داشت: کارمان در ابتدای بازی سخت بود اما به تدریج بر بازی سوار شدیم و در نهایت توانستیم ببریم. برای ما کنترل ضدحملات حریف مهم بود و اینکه اعتماد به نفس‌مان را بعد از دریافت گل اول از دست ندهیم.

او افزود: در نیمه دوم به بازی‌مان سرعت بیشتری دادیم و موقعیت‌های بیشتری خلق کردیم. با به میدان فرستادن کومان و کاستا به میدان، سعی کردم که سیستم بازی‌مان را برای ارسال سانترهای بیشتری روی دروازه حریف تغییر دهم که تاکتیک خوبی هم بود. حالا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرده‌ایم و این چیزی است که اهمیت دارد. دو بازی دیگر داریم که با بردن آنها می‌توانیم به عنوان تیم اول گروه راهی مرحله بعد شویم.

در همین حال فیلیپ کوکو، سرمربی پی‌اس‌وی آیندهوون هم درباره بازی به خبرنگاران گفت: هر کاری از دست‌مان برمی‌آمد انجام دادیم. بایرن‌مونیخ تملک توپ بیشتری داشت اما ما باز هم خوب دفاع می‌کردیم. اگر با برتری یک گله به رختکن می‌رفتیم، شانس‌مان برای نتیجه گرفتن در این بازی بیشتر بود. در پایان بازی بیشتر ریسک کردیم هرچند این هم فایده‌ای نداشت. باید بگویم که بایرن‌مونیخ تیم برتر میدان بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز