شبکه‌های سه و ورزش سیما همزمان با آغاز بازی‌های آسیایی جاکارتای اندونزی، این مسابقات آسیایی را پوشش می‌دهند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی سیما، تهیه‌کننده ویژه برنامه بازی‌ های آسیایی جاکارتا گفت: بازی‌ های آسیایی جاکارتا از ۲۷ مرداد شروع می‌شود و تا ۱۱ شهریور ادامه دارد. این ویژه برنامه چند روز پیش از آغاز مسابقات روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

بهزاد کاویانی درباره نحوه پوشش این بازی‌ها در شبکه سه سیما خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی شورای سیاست گذاری ورزش سازمان، بازی‌های ایران از شبکه سه سیما و دیگر بازی‌های هم‌زمان از شبکه ورزش پخش می‌شود.

او افزود: علاوه بر انعکاس بازی‌ها، دو ویژه برنامه هم پیش‌بینی شده‌ است. یک ویژه برنامه قبل و بعد از هر بازی به بررسی و تحلیل آن با حضور کارشناسان خبره هر رشته ورزشی می‌پردازد. ویژه برنامه دیگر هم شامل گزارش‌های مختلفی است که همکاران اعزامی از محل برگزاری مسابقات ارسال خواهند کرد.

کاویانی خاطرنشان کرد: در این ویژه برنامه که هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ پخش می‌شود مجموعه‌ای از اطلاعات مورد نیاز به بینندگان عزیز ارائه خواهد شد. همچنین سعی کرده‌ایم برنامه‌ای جذاب و پرانرژی را با ضرباهنگ تند و البته دقیق به علاقه‌مندان ارائه دهیم.

تهیه‌کننده ویژه برنامه بازی‌های آسیایی درباره گروه اعزامی صداوسیما برای پوشش بازی‌های اندونزی گفت: گروهی ۴۰ نفره از عوامل مختلف فنی جهت پوشش بازی‌ها اعزام می‌شوند و عده‌ای هم از گروه ورزش شبکه سه در ایران پوشش کامل این بازی‌ها را به عهده دارند. گروه اعزامی به جاکارتای اندونزی شامل گزارشگران، تصویربرداران و دیگر عوامل فنی در محل برگزاری بازی‌ها مستقر می‌شوند.

او افزود: در این دوره سعی کرده‌ایم بهترین افراد را اعزام کنیم تا شاهد کاستی‌های دوره‌های پیش نباشیم و این گروه اواسط هفته به محل بازی‌ها اعزام خواهند شد.

کاویانی تاکید کرد: سعی می‌کنیم با بهترین کیفیت و با ارائه آیتم‌ها و گزارش‌هایی متنوع و جذاب، لحظات خوبی برای مردم عزیز ایران و بیننده‌های رسانه ملی رقم بزنیم.

بازی‌های آسیایی جاکارتا ـ پالمبنگ ۲۰۱۸ در بیش از ۴۰ رشته ورزشی از ۲۷ مرداد تا ۱۱شهریور در شهر جاکارتا کشور اندونزی برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز