سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال امید ایران گفت: مسابقه با تیم ملی چین باعث شد که تمرکز بالایی در تیم ما ایجاد شود. ما دو نیمه مختلف را شاهد بودیم.

به گزارش مرور نیوز به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، زلاتکو کرانچار سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال امید ایران درباره اردوی تدارکاتی چین و مسابقه برابر تیم ملی این کشور اظهار کرد: فکر می‌کنم برای ما این بازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود چراکه کادر فنی توانست بازیکنان را محک بزند و پی به نقاط ضعف و قوت تیم ببرد. پنج روز در چین حضور داشتیم و این امر باعث شد تا گزینش خوبی از بازیکنان داشته باشیم و ملی‌پوشان ارزیابی جدی شوند. نتیجه‌ای که به دست آوردیم بد نبود چراکه برای من اصلا نتیجه‌ مهم نیست و هدفمان ارزیابی و محک خوردن بازیکنان بود.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال امید ایران ادامه‌ داد: بازیکنان ما باید تسلط در بازی را فرا بگیرند و مسابقه با تیم ملی چین باعث شد که تمرکز بالایی در تیم ما ایجاد شود. ما دو نیمه مختلف را شاهد بودیم. در نیمه اول با ترس وارد زمین شدیم و دو گل دریافت کردیم اما در نیمه دوم هجومی‌تر وارد زمین شدیم و دو گل از سه گلی که دریافت کرده بودیم را جبران کردیم و با کیفیت بالا مسابقه دادیم. به دلیل میزبانی چین و شرایطی که وجود داشت، نتوانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. در مجموع از  بازی تدارکاتی بسیار راضی هستم و این دیدار برای هماهنگی بازیکنان، کسب تجربه و شناخت بیشتر کادر فنی بسیار مفید و موثر بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز