مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال منچسترسیتی درباره مشاجره هموطنش با یکی از هم‌تیمی‌های او در پایان بازی آبی‌پوشان شهر منچستر و بارسلونا را توضیح داد.

به گزارش مرور نیوز، سرخیو آگرو پرده از اتفاقاتی که شب گذشته (سه‌شنبه) در پایان بازی تیم‌های منچسترسیتی و بارسلونا در ورزشگاه اتحاد رخ داد، برداشت.

طبق گزارش رسانه‌های انگلیسی، مسی در پایان بازی که به شکست 3 بر یک تیمش در دور چهارم دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا انجامید، در تونل منتهی به رختکن‌ها با یکی از بازیکنان منچسترسیتی درگیری لفظی پیدا کرد که این درگیری با وساطت یکی از اعضای باشگاه بارسلونا و سرخیو آگوئرو خاتمه پیدا کرد.

گفته می‌شود دلیل درگیری مسی با بازیکن منچسترسیتی دست انداخته شدنش توسط او بوده است و پس از آنکه بازیکن تیم میزبان را با لفظ «احمق» خطاب می‌کند، درگیری میان آنها آغاز می‌شود.

آگوئرو در این خصوص به نشریه میرر گفت: مسلماً هیچ‌کس از باختن خوشحال نمی‌شود. من هم مسی را بعد از بازی در حالی که احساس خوبی نداشت، دیدم. من او را آنقدر می‌شناسم که بدانم بعد از چنین باخت‌هایی چه حال و هوایی دارد. من خوب می‌دانم که چه زمانی حال او خوب است و چه زمانی حالش بد است. او هم مانند همه وقتی می‌بازد، احساس خوبی ندارد.

وی افزود: من فکر می‌کردم که مسی با من درباره اتفاقی که رخ داد، صحبت کند، اما او این کار را نکرد. ما درباره موضوعات دیگر حرف زدیم، اما درباره آن اتفاق نه. فکر نمی‌کنم که اتفاق مهمی بوده باشد. چیزهایی شنیدم، اما دقیقاً نمی‌دانم که چه اتفاقی رخ داد.

مهاجم تیم ملی آرژانتین در پایان تأکید کرد: وقتی کسی می‌بازد شما باید برایش احترام قائل باشید. لئو در شرایط روانی خوبی نبود که بتواند حرف بزند و من به تصمیمش احترام می‌گذارم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز