مربی استقلال گفت: اعلام کرده بودم قربانی می تواند یکی از بهترین های استقلال باشد.

به گزارش مرورنیوز، بهتاش فریبا درباره شرایط استقلال اظهار داشت: استقلال شرایطش طوری بود که تغییراتش در سطح کلان انجام شد. هم مدیریتی و هم فنی و تغییراتی به وجود آمد که کار را  سخت کرده بود. به هر حال تیم باید هماهنگ می شد و این اتفاق با تاخیر رخ داد.

وی افزود: من هفته چهارم اضافه شدم اما به نظرم قبل از آن هم بازیکنان خوب بازی می کردند. حتی مقابل استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان که نتیجه را واگذار کردیم، باز هم بازی خوبی را از سوی بازیکنان شاهد بودیم. مثلا در بازی با نفت آبادان 2 تا توپ آمد و گل شد که البته این هم عیب است.

مربی استقلال تصریح کرد: به تدریج استقلال از هفته پنجم و بعد از تعطیلات جام گرفت. پلن a و b و c داشتیم. می گفتند خسرو حیدری را بگیرید، استقلال تمام می شود اما دیدید در بازی ماشین سازی و پرسپولیس کارهای تاکتیکی بدون حیدری هم انجام دادیم.بازی ماشین سازی، پرسپولیس و برد مقابل ذوب آهن و دیروز هم جام حذفی روند رو به رشد ما را نشان می دهد.

فریبا درباره گلزنی علی قربانی گفت: من قبل از اینکه به این تیم اضافه شوم، اعلام کرده بودم قربانی می تواند یکی از بهترین های استقلال باشد. گل خوب می زند و قد و قامت خوبی دارد. اگر سال قبل در نفت مصدوم نمی شد، می توانست یکی از بهترین ها باشد. کاوه و افشین هم خیلی خوب کار می کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز