سرمربی تیم فوتبال رئال‌مادرید پس از توقف تیمش برابر قهرمان لهستان اعتراف کرد بازی مورد انتظارش را از شاگردانش ندیده است.

به گزارش مرور نیوز، تیم فوتبال رئال‌مادرید شب گذشته (چهارشنبه) در دور چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در خانه لژیا ورشوی لهستان با تساوی 3 بر 3 متوقف شد که این یکی از عجیب‌ترین نتایج این دور از رقابت‌ها بود.

رئال در شرایطی با این تساوی متوقف شد که تا دقیقه 35 از میزبان خود 2 بر صفر پیش بود اما پس از زدن گل دوم این تیم از فشار حملات خود کاست و به میزبان اجازه داد با زدن سه گل ورق را به سود خود برگرداند که این نارضایتی سرمربی‌ فرانسوی کهکشانی‌ها را به همراه داشت.

زین‌الدین زیدان که تیمش با گل دیرهنگام متئو کواچیچ از شکست گریخت، بعد از بازی به خبرنگاران گفت: بازی ما تقریباً از هر لحاظ ضعف داشت به خصوص از نظر انسجام که کمبود آن، ما را به دردسر انداخت. وقتی حریف به نبود انسجام در بازی ما پی برد، سه گل زد و من مسئول رخ دادن این اتفاق هستم.

زیدان در ادامه با ابراز نارضایتی از ناتوانی تیمش برای مدیریت بازی که می‌توانست یک پیروزی آسان برایش به ارمغان بیاورد، تأکید کرد: زمانی که شما 2 بر صفر جلو می‌افتید باید بیشتر فکر کنید و کار گروهی و اتحاد‌تان به عنوان یک تیم بیشتر شود. ما اما این کار را انجام ندادیم و فضا را برای حرکت حریف‌مان خالی گذاشتیم. باید عملکرد بازیکنان‌مان را تحلیل کنیم و بهتر از این بازی کنیم.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها افزود: جریان بازی زمانی تغییر کرد که لژیا گل اولش را به ثمر رساند. انگیزه و انسجام بازی ما بعد از آن گل دچار افت شدیدی شد.

تساوی رئال‌مادرید در لهستان به بورسیا دورتموند اجازه داد با کسب پیروزی خانگی برابر اسپورتینگ لیسبون به صدر جدول رده‌بندی گروه F صعود کند و راهی مرحله بعد شود. زیدان اما هنوز از اینکه تیمش به عنوان صدرنشین گروه به مرحله یک هشتم نهایی ناامید نیست.

او اظهار داشت: قطعاً نتایجی که در این دور رقم خورد کار ما را برای صدرنشینی در گروه سخت کرد. به هر حال ما نباختیم که این اتفاق خوبی است اما من از این نتیجه احساس عجیبی دارم.

در جدول گروه F بورسیا دورتموند 10 امتیازی در صدر است و صعودش قطعی شده و پس از آن رئال مادرید 8 امتیازی در رده دوم قرار دارد. این در حالی است که اسپورتینگ لیسبون پرتغال با 3 و لژیا ورشو با یک امتیاز در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز