سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: برابر تیم نفت مسجد سلیمان توپ و میدان را در اختیار داشتیم و می‌توانسیم گل‌های بیشتری را بزنیم.

به گزارش مرور نیوز،علی نظرمحمدی در مورد پیروزی یک بر صفر تیم سپیدرود رشت مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: به هیچ عنوان نباید به جایگاه تیم نفت در جدول نگاه کنید، ما بازی بسیار سختی را مقابل این تیم پشت سر گذاشتیم. نفت تیم بسیار باکیفیتی است و جوانان آینده‌داری را در ترکیب خود دارد. تیم حریف مقابل ما بحث پرسینگ را بسیار خوب انجام می‌دادند و دفاع فشرده‌ای را جلوی محوطه جریمه خود داشتند.

وی افزود: در نیمه‌ اول با وجود تلاش زیادی که بازیکنان ما انجام دادند، نتوانستیم موقعیتی را ایجاد کنیم و آن تیم هم مقاومت خوبی را از خود نشان داد. در نیمه دوم تغییر تاکتیک دادیم و در اواخر بازی دست به تعویض زدیم تا بتوانیم از دفاع حریف عبور کنیم. با توجه به اینکه توپ و میدان را در اختیار داشتیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری را بزنیم، البته همه اینها چیزی از ارزش‌های تیم نفت و سهراب بختیاری‌زاده کم نمی‌کند. امیدوارم هواداران نفت از بختیاری‌زاده حمایت کنند و مطمئنم این تیم در روز‌های آینده نتایج بهتری را کسب خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در مورد اینکه آیا بلاتکلیفی مدیریتی باشگاه مشکلی برای آنها ایجاد نمی‌کند, عنوان کرد: مشکل اصلی بازیکنان ما عدم پرداخت مطالبات فصل گذشته است. بچه‌های ما با وجود اینکه سال گذشته قهرمان لیگ دسته دو شدند، انتظار داشتند پاداش قهرمانی و مطالبات‌شان را دریافت کنند، ولی تا الان این اتفاق رخ نداده است. با همه این مشکلات در تیم ما همدلی، صمیمیت و اتحاد حرف اول را می‌زند و من به بازیکنانم گفتم قطعاً مزد صبوری‌های امروز خود را در آینده با موفقیت می‌گیرند.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز