سرمربی یوونتوس گفت: بازی برابر اینتر آزمونی دشوار برابر ما خواهد بود. اینتر در کنار ناپولی دو رقیب جدی ما برای قهرمانی در لیگ هستند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از گاتزتادلواسپورت، در حساس ترین دیدار هفته در ایتالیا، یوونتوس صدرنشین و شانس اول قهرمانی باید برابر اینتر تیم رده سومی به میدان برود. این دیدار به دربی فوتبال ایتالیا معروف است.

ماسیمیلیانو آلگری قبل از این دیدار گفت: بازی برابر اینتر از جذابیت زیادی برخوردار است و به داربی فوتبال ایتالیا معروف است. صرف نظر از جایگاه دو تیم در جدول رده بندی، شبی خوب خواهد بود. بازی برابر اینتر آزمونی دشوار برابر ما خواهد بود. اینتر در کنار ناپولی دو رقیب جدی ما برای قهرمانی در لیگ هستند. از نظر ذهنی و البته فیزیکی این دیدار سخت برای ما در بهترین زمان ممکن در فصل است.  

او در ادامه صحبت ها گفت: خوشبختانه این دیدار قهرمان را تعیین نمی کند ولی می دانیم برابر یکی از رقیبان جدی خودمان در فصل قرار می گیریم و برتری در این مسابقه شرایط ما را خیلی بهتر از قبل خواهد کرد. از نظر من بازی با یانگ بویز در لیگ قهرمانان از بازی برابر اینتر خیلی مهمتر است. برابر یانگ بویز سوئیس به خاطر صدرنشینی در گروه رقابت خواهیم کرد ولی بازی برابر اینتر فقط ۳ امتیاز خواهد داشت.

امره چان هافبک آلمانی یوونتوس می تواند بعد از دو ماه دوری از میادین به دلیل آسیب دیدگی، در این دیدار یوونتوس را همراهی کند.

شاگردان آلگری بعد از بازی شنبه برابر اینتر، خودشان را برای مصاف با یانگ بویز در لیگ قهرمانان آماده خواهند کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز