در روزی که پیش از این مدیران استقلال تهران آن را تاریخ شروع تمرینات اعلام کرده بودند، خبری از حضور بازیکنان در تمرینات نیست.

به گزارش مرور نیوز، اعتصاب بازیکنان استقلال رنگ و بوی جدی تری گرفت و آبی پوشان روز شنبه تمرین خود را به تعویق انداختند.با این وجود مشکلات استقلالی ها حل نشد و حالا در روزی که پیش از این مدیران استقلال آن را تاریخ شروع تمرینات اعلام کرده بودند، خبری از حضور بازیکنان در تمرینات و اردو نیست و هیچ برنامه تمرینی از سوی باشگاه اعلام نشده و عدم برگزاری تمرین و عدم سفر به کشور قطر قطعی است.

بازیکنان استقلال تا به امروز تنها 25 درصد از قرارداد خود را دریافت کردند و به همین دلیل حاضر نیستند در تمرینات و اردوها شرکت کنند و به همین دلیل حتی برگزاری اردوی قطر نیز به تعویق افتاده و باشگاه به دلیل مشکلات و عدم علاقه بازیکنان برای حضور در این اردو، بلیت های خود را نهایی نکرده است.

در شرایطی که استقلالی ها امید زیادی به شروع موفق نیم فصل دوم داشتند اما حالا شرایط برای استقلال کاملا در حال تکرار شدن است و مشخص نیست با توجه به مشکلات استقلال با اسپانسر مالی چه زمانی تیم شفر تکمیل خواهد شد.

مدیران استقلال در تلاش هستند تا عصر امروز بتوانند مبلغی از قراردادها را فراهم کنند که در این راه به کمک حامی مالی خود نیاز دارند و اگر این اتفاق رخ بدهد احتمالا طی 24 ساعت آینده اعزام تیم به قطر نهایی خواهد شد و در غیر این صورت یک بحران تمام عیار پیش روی آبی ها خواهد بود و اعتصاب استقلال ادامه خواهد داشت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز