عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: لغو مجمع فدراسیون فوتبال به پیشنهاد هیئت رئیسه بود و از ابتدا هم قصد داشتیم این جلسه بعد از جام ملت‌ها برگزار کنیم.

به گزارش مرور نیوز، علی کفاشیان ، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ایران درباره دیدار نخست ملی پوشان کشورمان جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و تقابل با یمن بیان کرد: نخستین بازی خیلی خوب بود، اما فراموش کردیم و ۲ بازی بعدی بسیار مهم است که باید با قدرت حاضر شویم و به پیروزی برسیم تا با صدرنشینی به مرحله بعد برویم. اگر صدرنشین شویم دیدار‌های مراحل حذفی راحت‌تر می‌شود و مطمئن هستم با همدلی و اتحادی که بین بازیکنان است و کادرفنی قدرتمندی که داریم، می‌توانیم کار را پیش ببریم.

او افزود: ایران یکی از قوی‌ترین تیم‌های حاضر در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ است و امکانات خوبی برای این تیم در نظر گرفته شده است. زمین، هتل و ... خوبی برای ملی پوشان مهیا شده و اگر ضعفی هم وجود داشته باشد به عنوان نایب رئیس AFC تلاش می‌کنم تا آن‌ها را برطرف کنم.

وی در مورد لغو مجمع فدراسیون فوتبال گفت: هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت تا مجمع لغو شود و از ابتدا ما هم تصمیم داشتیم که مجمع پس از جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ برگزار شود. تمام تمرکز فوتبالی‌ها باید در جام ملت‌ها باشد و لغو مجمع خوب بود و پس از جام ملت‌ها که بیکار هستیم و وقت زیاد است به مجمع می‌پردازیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره درگیری کی روش و برانکو خاطرنشان کرد: تیم ملی ایران در موقعیت حساسی قرار دارد و کسی نباید تنش درست کند و باید از تیم ملی حمایت شود. اگر به ایران علاقه داریم و دوست داریم کشور موفق باشد، نباید حرف بزنیم و باید کدورت‌ها را فراموش کنیم و یا برای بعدها بگذاریم که اینکار را فدراسیون با درایت انجام می‌دهد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز