سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران بعد از جام ملت های آسیا که قراردادش با این تیم به پایان می رسد، راهی کلمبیا خواهد شد تا ماموریت جدیدی را با ستاره های کلمبیایی فوتبال جهان از جمله هامس رودریگز، خوان کوادرادو و رادامل فالکائو دنبال کند.

به گزارش مرور نیوز، قرارداد کارلوس کی روش با تیم ملی فوتبال ایران بعد از جام ملت های آسیا به پایان خواهد رسید و طی چند روز اخیر بحث حضور کی روش در تیم ملی فوتبال کلمبیا به وجود آمده است.

بعد از اینکه eltiempo امروز صبح فاش کرد که همه چیز بین کی روش و سران کلمبیا به خوبی پیش رفته است، لحظاتی قبل رادیو کاراکول، که یکی از معتبرترین شبکه های رادیوی ملی کلمبیا است تایید کرد که طبق برنامه، کارلوس کی روش بعد از اتمام کارش در تیم ملی ایران، راهی کلمبیا خواهد شد. با توجه به اینکه قرارداد کی روش با ایران به پایان می رسید، وی آزاد بود از ۶ ماه قبل با تیم های علاقه مند مذاکره کند.

در صورتی که ایران به مراحل پایانی جام ملت های آسیا برسد، فدراسیون فوتبال کلمبیا تا اوایل ماه فوریه باید صبر کند تا همه چیز را رسمی کند. کلمبیایی ها بعد از فصل موفق لوییز فیلیپه اسکولاری در پالمیراس، در ابتدا با او مذاکره کردند اما اسکولاری گفت که نمی خواهد برزیل را ترک کند. فدراسیون کلمبیا در پاسخ به رسانه ای شدن خبر، ارائه پیشنهاد به اسکولاری را تکذیب کرد اما اسکولاری بعدا در کنفرانس خبری فاش کرد که او از همان ابتدا به مسئولان فدراسیون فوتبال کلمبیا گفته بود که نمی خواهد پالمیراس را ترک کند. گزینه بعدی سران کلمبیا، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران بود که با این تیم در ۲ جام جهانی اخیر حضور داشته و امیدوار است ایران را بعد از ۴۲ سال به فینال جام ملت های آسیا برساند.

به گفته رادیو کاراکول، همه چیز بین فدراسیون فوتبال کلمبیا و نماینده کی روش خوب پیش رفته و تنها امضای نهایی باقی مانده است. سرمربی سابق رئال مادرید، پرتغال و حالا ایران، فوتبالش را در تیم ملی کلمبیا دنبال خواهد کرد.

حال باید دید با توجه به صحبت های شده و  اعلام شبکه های رادیوی ملی کلمبیا کی روش با این تیم به توافق می رسد یا خیر؟

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز