در پایان مسابقات شطرنج قهرمانی کشور علیرضا فیروزجا به عنوان قهرمانی رسید.

به گزارش مرور نیوز، دور یازدهم و پایانی مسابقات شطرنج قهرمانی مردان ایران به میزبانی بوشهر برگزار شد. علیرضا فیروزجا که در دور دهم با تساوی مقابل آرین غلامی قهرمانی خود را مسجل کرده بود در دور پایانی نیز مقابل مهدی غلامی اوریمی به پیروزی رسید و با کسب ۹ امتیاز به عنوان قهرمانی این مسابقات دست یافت. همچنین در دور پایانی پویا ایدنی مقابل امیررضا پوررمضانعلی و مرصاد خداشناس مقابل پوریا درینی به تساوی رسیدند. پویا ایدنی باکسب ۷.۵ امتیاز به عنوان نایب قهرمانی این مسابقات رسید و مرصاد خداشناس نیز با ۶.۵ امتیاز سوم شد.

آرین غلامی، پوریا درینی، آرش طاهباز، امیرضا پوررمضانعلی، مسعود مصدق پور، احسان قائم مقامی، آرش داغلی، مهدی غلامی اوریمی و امیرمسعود مرادی در رده‌های چهارم تا دوازدهم این مسابقات قرار گرفتند.

پنجاه و دومین دوره مسابقات قهرمانی مردان کشور با حضور ۱۲ شطرنج باز از پنجشنبه چهارم بهمن در شهر جم استان بوشهر آغاز شد و تا چهارده بهمن ماه در یازده دور پیگیری شد. در آخرین دوره این مسابقات پرهام مقصودلو موفق شد عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد. مقصودلو به دلیل حضور در مسابقات مختلف خارجی، در رقابتهای کشوری شرکت نکرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز