یکی از دیدارهای حساس هفته بیست و دوم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور فردا در کرمان بین دو تیم مس و شاهین شهرداری بوشهر برگزار می شود.

به گزارش مرور نیوز، سه امتیاز این دیدار برای هر دو تیم حائز اهمیت است به این خاطر که در صورت پیروزی در این دیدار شانس بیشتری برای صعود به لیگ برتر پیدا می کنند. به خصوص شاهین شهرداری بوشهر که بعد از خداحافظی محمودفکری سرمربی اش را شناخت. شاهین شهرداری بوشهر در صورت پیروزی در این دیدار با تیم دوم هم امتیاز خواهد شد. این تیم بعد از رفتن محمود فکری هفته گذشته با هدایت اصغر کامیاب در برابر حریف پیروز شد اما در این بازی عبدالله ویسی تیم شاهین شهرداری بوشهر را هدایت خواهد کرد. 

مس کرمان اما در هفته های اخیر امتیازات زیادی را از دست داده است تا جایی که به رده ششم جدول سقوط کرده است و ده امتیاز از تیم اول فاصله گرفته است. نمی شود کتمان کرد مس کرمان به خاطر از دست دادن امتیازات در بازی های اخیر تحت فشار است اما اگر در برابر شاهین شهرداری بوشهر ارایه گر بازی خونسردانه و منطقی باشد شانس زیادی برای پیروزی خواهد داشت و در صورت پیروزی در این دیدار دوباره در مسیر صعود قرار خواهد گرفت. 

حمایت تماشاگران کرمانی از مس می تواند روحیه شاگردان نادر دست نشان را برای پیروزی در این بازی بالا ببرد اما انتقاد از مس و نادر دست نشان می تواند نتیجه عکس برای مس داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز