هنوز میزبان فینال جام حذفی به طور قطعی مشخص نشده، اما کرمانشاه، اصفهان، مشهد گزینه‌های میزبانی سازمان لیگ فوتبال ایران برای برگزاری فینال جام حذفی هستند و باید دید سرانجام این مسابقه در کدام شهر برگزار خواهد شد.

به گزارش مرور نیوز، فینال جام حذفی فوتبال ایران درحالی قرار است ۸-۹ خرداد برگزار شود که حضورداماش گیلان در دیدار نهایی قطعی است و از میان سپاهان اصفهان وپرسپولیس تهران یک تیم باید در فینال حاضر شود.

هنوز میزبان فینال جام حذفی به طور قطعی مشخص نشده، اما کرمانشاه، اصفهان، مشهد گزینه‌های میزبانی سازمان لیگ فوتبال ایران برای برگزاری فینال جام حذفی هستند و باید دید سرانجام این مسابقه در کدام شهر برگزار خواهد شد.

فینال جام حذفی به دلیل گرما و برخی مشکلات در خوزستان برگزار نخواهد شد و اگر سپاهان با شکست پرسپولیس به فینال برسد،  اصفهان نیز از جمع گزینه‌ها کنار می‌رود تا ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد و کرمانشاه گزینه‌های اصلی برای برگزاری فینال جام حذفی باشند.  

بر همین اساس، سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر بیان کرد: برای فینال ۲، ۳ ورزشگاه را پیشنهاد داده‌ایم که یکی از آن‌ها ورزشگاه کرمانشاه است. این شهر استادیوم خوبی دارد، اما کمی چمن آن ایراد دارد. قرار است مشکلات برطرف شود و بعد ما از این استادیوم بازدید کنیم. اگر وضعیت چمن ورزشگاه خوب شده باشد سپس در مورد آن تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

به احتمال زیاد فینال جام حذفی در کرمانشاه برگزار خواهد شد و باید دید از میان سه تیم داماش، سپاهان و پرسپولیس چه تیمی جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز