در صورتی که تیم های محبوب پایتخت بدهی خود را به ورزشگاه آزادی پرداخت نکنند باید از تیم ها در ورزشگاه تختی پذیرایی کنند .

به گزارش مرور نیوز، دیدار تیم های استقلال و نفت مسجد سلیمان روز جمعه در ورزشگاه آزادی و به میزبانی آبی پوشان برگزار می‌شود اما مسئولان ورزشگاه آزادی اعلام کرده‌اند اجازه تبلیغات به باشگاه استقلال در این مسابقه را نخواهند داد.

طبق قانون ورزشگاه آزادی باید به صورت تمام و کمال در اختیار باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس قرار بگیرد و آنها هم اجاره این ورزشگاه را پرداخت کنند اما از آنجا که هر دو باشگاه به این مجموعه بدهکار هستند، مسئولان ورزشگاه آزادی اعلام کرده اند به هیچ عنوان تبلیغات دور زمین را در اختیار سازمان لیگ قرار نخواهند داد. 

با این شرایط و طبق قانون AFC اگر هر دو باشگاه بدهی خود را پرداخت نکنند، مسابقات آنها به ورزشگاه دوم یعنی استادیوم تختی برگزار می‌شود و البته این موضوع توسط سازمان لیگ با نامه رسمی به اطلاع 2 باشگاه رسیده است.

تیم فوتبال استقلال روز 17 اسفند در ورزشگاه آزادی و تیم فوتبال پرسپولیس هفته اینده روز 25 اسفند باید از نفت مسجد سلیمان و سپیدرود میزبانی کنند که در صورت حل نشدن مشکل هر دو بازی به ورزشگاه تختی منتقل خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز