وینفرد شفر اظهار داشت: بعد از بازی با الدحیل قطر و شرایطی که پس از بازگشت به ایران داشتیم، به چند بازیکن استقلال استراحت دادیم تا برای برای دیدار مقابل العین امارات آماده شوند.

به گزارش مرور نیوز، شفر گفت : آن چیزی که برای ما اهمیت داشت، ذهنیت و اندیشه بازیکنان بود که برای پیروزی به زمین رفته بودند. در پایان توانستیم با حمایت هواداران استقلال که یار دوازدهم ما هستند به آن چیزی که بدنبالش بودیم و می خواستیم برسیم.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: اشتباهاتی داشتیم که باید برای مسابقات آینده آنها را برطرف سازیم. ما موقعیت های خوبی در این مسابقه داشتیم که فقط یک بار از آنها استفاده کردیم. حریف یک فرصت گلزنی داشت که با واکنش خوب سید مهدی حسینی دروازه استقلال بسته ماند.

شفر تصریح کرد: تمام فکر و ذهن ما از امشب مصاف به مسابقه با العین امارات است و فقط به این مسابقه به فکر می کنیم، وقتی این دیدار حساس را پشت سر گذاشتیم، به بازی های بعدی می اندیشیم و از الان صحبت کردن درباره شهرآورد خیلی زود است.

وی ادامه داد: مربیان و بازیکنان استقلال با تمام وجود برای موفقیت این تیم تلاش می کنند و می خواهند بهترین نتایج را به دست آورند، ما می خواهیم بازی به بازی برای پیروزی و امتیازات کامل به میدان برویم.

سرمربی آلمانی استقلال درباره همکاری با تیم امید ایران اعلام کرد: تعامل و همکاری با این تیم برای من از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که تیم زیر 23 ساله ها همان تیم بزرگسالان است و ما چند بازیکن در این تیم داریم که می خواهیم از طریق گفت وگوی مستقیم جلو برویم. 

وی تصریح کرد: من در ایران میهمان هستم و نمی توانم به فدراسیون فوتبال بگویم که بازیکن نمی دهم. اگر تیم امید ایران به المپیک برود، بسیار خوشحال می شوم.

شفر در پایان گفت: هر وقت به بازیکنان خود در تیم امید ایران نیاز داشته باشیم، آنها را می گیریم و هر وقت کرانچار بازیکن بخواهد با آغوش باز نفرات مان را در اختیار این تیم قرار می دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز