دروازه بان 41 ساله ایتالیایی پاری سن ژرمن نتوانسته در این فصل، در حد دوران فصول گذشته اش در یوونتوس ظاهر شود و این موضوع خوشایند پاریسی‌ها نیست.

به گزارش مرور نیوز، بوفون در نیم‌فصل دوم فصل جاری چندان موفق ظاهر نشده است. در باخت 3-1 پاری سن ژرمن به منچستریونایتد ، بوفون روی یکی از گل‌ها مقصر بود. همچنین در پیروزی 5-1 پاری سن ژرمن برابر مون‌پلیه، تک گل مون‌پلیه روی ضربه آزاد فلورن موله به ثمر رسید که بوفون نتوانست واکنش سریعی انجام دهد. در هفته جاری نیز در تساوی 2-2 پی اس جی و استراسبورگ، دروازه‌بان کهنه‌کار ایتالیایی عملکرد جالبی نداشت و در واقع اشتباهات بوفون در یک نیم‌فصل بیش از حد معمول بوده است.

بوفون تا ژوئن 2019 با پاری سن ژرمن قرارداد دارد اما با وجود نقش مهم وی در رختکن پاری سن ژرمن و انتقال تجربه به بازیکنان، نمایش‌های اخیر بوفون باعث شده تا تیم پاریسی برای تمدید قرارداد دروازه بان 41 ساله اش تا یک فصل دیگر تمایلی نداشته باشد. ژیله بورگس، مربی دروازه بانان پاری سن ژرمن از سال 2010 تا 2013 در خصوص عملکرد بوفون گفت:

عملکرد بوفون خیلی خوب نیست. حس می‌کنم او نسبت به گذشته اعتماد به نفس کم‌تری دارد و این دلیل اشتباهات فنی کوچک است. در چنین شرایطی فقط داشتن تجربه کافی نیست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز