محرومیت هشت جلسه‌ای دیگو کاستا بعد از رد شدن فرجام‌خواهی این باشگاه پابرجا مانده و به نحوی فصل جاری برای او به پایان رسیده است .

به گزارش مرور نیوز، دیگو کاستا در جریان شکست مقابل بارسلونا در نیمه اول مسابقه به دلیل درگیری لفظی‌ای که به خسوس مانزانو داور مسابقه پیدا کرد از زمین اخراج شد. داور مسابقه بعد از بازی اعلام کرد کاستا بعد از نشان دادن کارت قرمز به او، به مادرش توهین کرده و دست او را گرفته تا مانع از نشان دادن کارت قرمز به هم‌تیمی‌هایش دیگو گودین و خوزه خیمنز شود.

روز پنج‌شنبه اعلام شد که کاستا به مدت هشت جلسه از حضور در میادین محروم شده هر چند به اتلتیکو 10 روز کاری فرصت داده شده بود تا نسبت به این تصمیم فدراسیون فرجام‌خواهی کند.

اما فدراسیون فوتبال اسپانیا روز جمعه اعلام کرد که کمیته استیناف این فدراسیون، درخواست اتلتیکو مادرید را رد کرده است. با این حال باشگاه می‌تواند در مرحله بعدی از دادگاه عالی ورزش این کشور در مورد این پرونده تقاضای تجدیدنظر کند.

درحالیکه اتلتیکو تا پایان فصل جاری لالیگا تنها هفت مسابقه در پیش دارد در صورتیکه محرومیت کاستا پابرجا بماند به این معنی است که او ادامه فصل جاری را از دست داده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز