زنیت با نتیجه 5 بر صفر از سد آنژی گذشت تا با 48 امتیاز به صدرنشینی خود در لیگ برتر روسیه ادامه دهد. سردار آزمون در این بازی گل نخست زنیت را در دقیقه 2 به ثمر رساند

به گزارش مرور نیوز، تیم زنیت سن‌پترزبورگ با نتیجه 5 بر صفر از سد آنژی گذشت تا با 48 امتیاز به صدرنشینی خود در لیگ برتر روسیه ادامه دهد. سردار آزمون در این بازی گل نخست زنیت را در دقیقه 2 به ثمر رساند و زمینه‌ساز گل دوم تیمش در دقیقه 9 توسط ایوانکوویچ بود.

رسانه ورزشی چمپیونات روسیه نیز با مشارکت کاربرانش نمره بسیار خوب 7.5 را برای بازی 90 دقیقه‌ای سردار آزمون در نظر گرفت. این دهمین بازی سردار آزمون برای زنیت از زمان پیوستنش به این تیم بود. همچنین سباستین دریوسی، مهاجم آرژانتینی زنیت نیز با به ثمر رساندن 2 گل برابر آنژی نمره فنی مشابه سردار آزمون دریافت کرد.

شماره 7 زنیت با گلزنی در بازی دیروز با آنژی موفق به خلق رکوردی جدید و تاریخی در فوتبال باشگاهی روسیه همین طور باشگاه محبوب سن پطرزبورگ شد. آزمون در نهمین بازی خود برای زنیت بعد از کوچ از کازان موفق به ثبت نهمین گل خود شد تا از این حیث بدون رقیب بهترین مهاجم گلزن آبی فیروزه ای های بندر شمالی روسیه لقب بگیرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز