تیم های بارسلونا و آژاکس با غلبه بر منچستریونایتد و یوونتوس راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شدند .

به گزارش مرور نیوز، در چارچوب دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا یوونتوس در ورزشگاه اختصاصی یوونتوس آرنا به مصاف آژاکس رفت و بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان منچستریونایتد بود.

برای یوونتوس رونالدو 28 و برای آژاکس فان دبیک 34 و دلیخت 67 گلزنی کردند. دیدار رفت در آمستردام با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت. دیدار برگشت در تورین با نتیجه 2 بر یک به سود آژاکس خاتمه یافت.

در مجموع دو دیدار رفت وبرگشت آژاکس با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی دست یافت و راهی نیمه نهایی شد. داور مسابقه در جریان این دیدار برخورد قطعی توپ با دست مدافع آژاکس را پنالتی تشخیص نداد و بر نتیجه مسابقه تاثیر گذاشت .

در دیگر بازی منچستریونایتد شروع خوبی داشت و طی 5 دقیقه اول توسط رشفورد و لینگارد دو موقعیت را با بی دقتی و بی تمرکزی از دست داد.در ادامه در حالی که همه چیز پایاپای پیش می‌رفت اشلی کول توپ را تقدیم مسی کرد تا نابغه آرژانتینی گل اول وارد دروازه حریف کند.دقایق بعد این بار دخه‌آ نقش پاشنه آشیل را بازی کرد و شوت مسی از زر دستانش وارد دروازه شد تا نیمه اول با برتری 2 بر صفر به سود بارسا خاتمه یابد.

در نیمه دوم بارسلونا با آرامش توپ و میدان را در اختیار داشت و گل سوم را توسط کوتینیو به دست آورد تا به راحتی بر منچستر بی آزار غلبه کند و راهی نیمه نهایی شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز