«ویروس فیفا» به دو تن دیگر از بازیکنان تیم فوتبال رئال‌مادرید هم سرایت کرد و حضور آنها در دربی مادرید را در هاله‌ای از ابهام قرار داد.

به گزارش مرور نیوز، بازی‌های ملی در هفته فیفا دردسرهای زین‌الدین زیدان را در آستانه یکی از حساس‌ترین بازی‌های این فصل تیمش افزایش داد و آژیر خطر را در سانتیاگو برنابئو به صدا در آورد.

پس از تونی کروس، هافبک آلمانی کهکشانی‌ها، حالا از مصدومیت متئو کواچیچ هافبک کروات و نیز آلوارو موارتا، مهاجم اسپانیایی رئالی‌ها اخباری منتشر شده و این در حالی است که رئال شنبه هفته آینده در ورزشگاه ویسنته کالدرون میهمان اتلتیکو است.

کواچیچ 22 ساله شب گذشته (شنبه) در جریان بازی تیم ملی کرواسی برابر ایسلند در مرحله انتخابی جام جهانی 2018، آسیب دید و به مصدومیتی مشابه با مصدومیتش در بازی رئال‌مادرید برابر لگانس دچار شد. به همین دلیل آنته کاکیچ، سرمربی تیم ملی کرواسی بین دو نیمه هافبک پیشین اینتر را از زمین بازی خارج کرد و لوکا مودریچ را به میدان فرستاد، کسی که از زمان بازگشتش به میادین و پایان ریکاوری مصدومیت زانویش زمان زیادی نمی‌گذرد.

شدت مصدومیت کواچیچ هنوز مشخص نیست و قطعاً اتفاقی که شب گذشته برای او رخ داد، خبر خوبی برای زیدان نبود اما کاکیچ با حذف نام کواچیچ و مودریچ از فهرست بازیکنان تیم ملی کرواسی برای بازی مقابل ایرلندشمالی، زیزو را خوشحال کرد.

زیدان اما نگران خط حمله تیمش هم هست جایی که احتمال دارد نتواند از آلوارو موراتا استفاده کند. مهاجم 24 ساله پیشین یوونتوس شب گذشته در پیروزی 4 بر صفر تیم ملی اسپانیا برابر مقدونیه در ابتدای نیمه دوم آسیب دید و در نهایت در دقیقه 59 بازی مجبور شد جای خود را به آریتس آدوریس بدهد.

دو سه هفته پیش‌رو برای زیدان و شاگردان هفته‌های سختی است چرا که آنها پس از دربی مادرید، باید خود را برای ال‌کلاسیکو و نیز دو بازی سخت برابر اسپورتینگ لیسبون و بورسیا دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا آماده کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز