مدیرعامل باشگاه فولاد با بیان اینکه سروش رفیعی دو فصل و نیم دیگر با این باشگاه قرارداد دارد، به تلاش تراکتورسازی، استقلال و پرسپولیس برای تمدید قرارداد و جذب این بازیکن واکنش نشان داد.

به گزارش مرور نیوز، مدیرعامل باشگاه فولاد با بیان اینکه سروش رفیعی دو فصل و نیم دیگر با این باشگاه قرارداد دارد، به تلاش تراکتورسازی، استقلال و پرسپولیس برای تمدید قرارداد و جذب این بازیکن واکنش نشان داد.

علیرضا اژدری زاده درباره وضعیت سروش رفیعی و میزان احتمال بازگشت این بازیکن به فولاد خوزستان، گفت: در اینکه سروش رفیعی با فولاد قرارداد دارد، هیچ شک و شبهه‌ای نیست. ما کلیه مدارک را به فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی داده‌ایم و منتظر جلسه و رای نهایی هستیم.

وی افزود: قانونی در لیگ وجود دارد که یک بازیکن در طول نیم فصل نمی‌تواند در دو تیم بازی کند. برای همین این امکان هست که سروش با وجود اتمام دوران خدمت سربازی، تا پایان نیم فصل در تراکتورسازی باشد ولی نه سروش و نه باشگاه تراکتورسازی با ما حتی تماس هم نگرفتند. این دور از روابط حرفه ای فوتبال است. خدمت سروش رفیعی تمام شده و این بازیکن باید به باشگاه فولاد مراجعه می‌کرد و درخواست می‌داد که تا نیم فصل در تراکتورسازی بماند.

مدیرعامل باشگاه فولاد تاکید کرد: به همین خاطر ما هم گزارش غیبت سروش را به سازمان لیگ دادیم. طبق مستندات، رفیعی بازیکن ما است و بعد از نیم فصل اول ما درباره او تصمیم گیرنده هستیم. قرار است امروز هم جلسه کمیته انضباطی در این ارتباط برگزار شود. از نظر ما هیچ خللی در اسناد وجود ندارد.

اژدری زاده در پاسخ به این سوال که چه میزان از قرارداد رفیعی با باشگاه فولاد باقی مانده است؟ گفت: رفیعی با ما قرارداد سه ساله بست که نیم فصل آنرا پشت سر گذاشت و سپس برای خدمت سربازی به تراکتورسازی رفت. طبیعتا این بازیکن دو فصل و نیم دیگر با ما قرارداد دارد.

وی در خصوص تلاش باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال برای جذب و مذاکرات تراکتورسازی برای تمدید قرارداد رفیعی، گفت: باشگاه های دیگر نباید به خودشان اجازه بدهند که با بازیکنی که قرارداد دارد، صحبت کنند. شاید آنها تصور می کردند سروش قرارداد ندارد. امیدواریم امروز کمیته انضباطی رای را صادر کند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره عملکرد این تیم در لیگ با حضور نعیم سعداوی تصریح کرد: سعداوی از مربیان خوب ایران است و نشان داد می تواند در کسوت سرمربی هم حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشد. خوشحالیم که روند باشگاه رو به رشد است و امیدواریم بتوانیم روزهای بهتری را رقم بزنیم.

اژدری زاده درباره مشکل مالی باشگاه فولاد، گفت: طبیعی است که اقتصاد این روزهای فوتبال ما، اقتصاد خوبی نیست و درآمدهای فوتبالی حاصل نمی‌شود. این مشکل در همه باشگاه ها وجود دارد ولی ما سعی کردیم هزینه ها را جابجا کنیم تا هزینه اصلی را برای تیم داشته باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز