به نظر می‌رسد باشگاه رئال‌ مادرید، فوق ستاره پرتغالی خودش را به یک دلیل در یک مراسم معارفه جریمه کند.

به گزارش مرور نیوز، به نظر می‌رسد باشگاه رئال‌ مادرید، فوق ستاره پرتغالی خودش را به یک دلیل در یک مراسم معارفه جریمه کند.

به نقل از اکیپ فرانسه، کریستیانو رونالدو در مراسم تمدید قرارداد خود با باشگاه رئال‌ مادرید با ظاهری متفاوت حاضر شد که تعجب همه را بر انگیخت. عینکی که رونالدو در این مراسم به چشم زده بود، با ‌اسپانسرهای باشگاه رئال همخوانی نداشت. موضوعی که باشگاه رئال نیز آن را برنتافته و قصد دارد ستاره خود را جریمه مالی کند.

باشگاه رئال‌ مادرید از سال 1998 با کمپانی آدیداس قرارداد امضا کرده است. باشگاه به بازیکنان این تیم را توصیه کرده تا به طور واضح با برندهای دیگر حاضر نشوند اما کریستیانو رونالدو این قانون باشگاه رئال را نقض کرد و با برند نایکی، در مراسم تمدید قرارداد خود حاضر شد. اتفاقی که می‌تواند منجر به جریمه مالی او از سوی باشگاه رئال‌ مادرید شود.

البته جریمه مالی بازیکنی که سالیانه 24 میلیون یورو از رئال دریافت می‌کند، موضوعی نیست که باعث شود این بازیکن در آینده خودش را با قوانین باشگاه وفق بدهد.

کریستیانو رونالدو علاوه بر قرارداد مالی که با باشگاه رئال‌ مادرید امضا کرده است، قراردادهای دیگری نیز دارد که می‌تواند درآمد سالیانه او را به 40 میلیون در سال افزایش بدهد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز