تیم ملی فوتسال زیر 20 سال ایران در مسیر آماده سازی برای رقابتهای آسیایی میزبان تیم های بزرگ دنیا خواهد بود.

به گزارش مرور نیوز، بعد از درخشش تیم ملی فوتسال در رقابتهای جام جهانی توجه به تیم های پایه این رشته و پشتیبان سازی برای فوتسال یکی از رویکردهای کمیته فوتسال به شمار می رود.

عباس ترابیان در تشریح برنامه های تیم ملی فوتسال زیر 20 سال برای مسابقات قهرمانی آسیا از دیدارهای دوستانه تیم ملی برابر کشورهای روسیه، اوکراین و فرانسه خبر داد. ترابیان در این باره گفت: کته بسیار جذاب و مهمی که مربیان ایرانی فوتسال دارند این است که از بازی کردن با تیم های بزرگ دنیا هراس نداشته و همیشه خواهان برگزاری دیدارهای سخت و پایاپای هستند و این موضوع یکی از نقاط قوت ما محسوب می شود.

با اعلام ترابیان این مسابقات در ایران برگزار خواهد شد. رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال در این باره افزود: از اینکه میزبانی مسابقات دوستانه را در ایران بر عهده گرفتیم، چند هدف داریم. ابتدا اینکه تماشاگران علاقه مند در سالن مسابقه حضور داشته باشند و از نزدیک هنرنمایی بازیکنان ایران را مشاهده کنند و به تشویق جوانان ایران که افتخار آفرین هستند، بپردازند. از طرفی دیگر سعی داریم که بازیهای دوستانه را در اقصی نقاط کشور برگزار کنیم تا همگان از زیبایی فوتسال لذت ببرند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز