در یکی از مهم‌ترین بازی‌های هفته هفتم لالیگای اسپانیا، تیم فوتبال والنسیا در ورزشگاه مستایا برابر اتلتیکومادرید تن به شکست داد.

به گزارش مرورنیوز، در نخستین بازی از روز سوم هفته هفتم لالیگا امروز (یکشنبه) یک دیدار در ورزشگاه مستایا برگزار شد که در آن، تیم فوتبال والنسیا برابر میهمانش اتلتیکومادرید با نتیجه 2 بر صفر تن به شکست داد.

در این بازی که چزاره پراندلی، سرمربی ایتالیایی جدید والنسیا آن را از روی سکوها تماشا می‌کرد، آنتوان گریزمان در دقیقه 63 قفل دروازه‌ها را شکست و پنالتی را که در آخرین دقیقه نیمه اول بازی از دست داده بود، جبران کرد. شش دقیقه بعد، گابی کاپیتان روخی‌بلانکو این فرصت را به‌دست آورد که از روی نقطه پنالتی اختلاف را به دو گل افزایش دهد، اما این بار هم دیه‌گو آلوس، دروازه‌بان والنسیا مانند پنالتی که از گریزمان گرفت، نگذاشت میهمان به گل برسد هرچند درخشش او فایده‌ای به حال خفاش‌ها نداشت، چرا که گلزنی کوین گامیرو در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم، کار میزبان را یکسره کرد.

با این نتیجه اتلتیکومادرید 15 امتیازی شد و موقتاً به صدر جدول رده‌بندی لالیگا صعود کرد. والنسیا هم با قبول پنجمین شکستش در این فصل به رده شانزدهم جدول سقوط کرد و کار پراندلی برای برگرداندن سفیدپوشان مستایا به جمع بالانشینان جدول سخت‌تر شد.

در ادامه بازی‌های هفته هفتم لالیگا، امروز چهار بازی دیگر برگزار می‌شود که در نخستین آنها از ساعت 17:45 به وقت تهران، رئال مادرید میزبان ایبار است. در دو بازی همزمان بعدی که از ساعت 20 آغاز می‌شوند، اسپانیول میزبان ویارئال است و مالاگا از اتلتیک بیلبائو پذیرایی می‌کند. در آخرین بازی امروز هم از ساعت 22:15 سلتاویگو میزبان بارسلونا خواهد بود.

در جدول رده‌بندی لالیگا، پس از اتلتیکومادریدی که امروز به صدر صعود کرد، تیم‌های رئال مادرید و سویا هر دو با 14 امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز