در مرحله نیمه نهایی جام جهانی فوتبال زنان، تیم ملی فوتبال آمریکا و انگلیس برابر هم به میدان رفتند. در پایان این بازی آمریکا موفق شد با نتیجه دو بر یک انگلیس را شکست دهد.

به گزارش مرور نیوز، کریستین پرس، بازیکن تیم ملی زنان آمریکا  در دقیقه ۹  با ضربه سر دروازه انگلیس را باز کرد. الن وایت، بازیکن انگلیس موفق شد در دقیقه ۱۹ بازی گل تساوی را به ثمر برساند. در دقیقه ۲۸ مدافع آمریکا سانتر بازیکن حریف را به شکل خطرناکی و با فاصله کم از دروازه خود راهی کرنر کرد.

الکس مورگان ، ستاره آمریکا در دقیقه ۳۱  با ضربه سر گل دوم تیم خود را به ثمر رساند. یک دقیقه بعد انگلیس فرصت جبران نتیجه را داشت اما شوت بازیکن این تیم با واکنش خوب دروازه‌بان آمریکا روبه‌رو شد و نیمه اول بازی با برتری دو بر یک آمریکا به پایان رسید.

دقیقه ۵۹ بازی اشتباه دروازه‌بان انگلیس و پاس دادن به بازیکن آمریکا، برای حریف موقعیت گلزنی به وجود آورد که با بی دقتی بازیکن آمریکا  توپ به بیرون رفت.

الن وایت در دقیقه ۷۰ گل دوم تیم ملی زنان انگلیس را به ثمر رساند اما  از طریق VAR مشخص شد که هنگام گلزنی در موقعیت آفساید بود، در نتیجه گل این تیم مردود اعلام شد.

در ادامه داور با VAR  برای انلگیس یک پنالتی گرفت اما  ضربه بد بازیکن این تیم باعث شد تا دروازه‌بان آمریکا توپ را بگیرد و بهترین موقعیت گلزنی انگلیس از دست برود.

هفت دقیقه وقت اضافه هم نتیجه بازی را تغییر نداد و آمریکا با حساب دو بر یک فینالیست شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز