خبرها حاکی از آن است که ایکاردی تمایلی به ترک ایتالیا ندارد. ناپولی یکی از مشتریان پر و پا قرص او به شمار می آید اما به نظر می رسد کابوس بزرگ از همیشه به هواداران اینتر نزدیک تر است؛ انتقال به یوونتوس.

به گزارش مرور نیوز، پیوستن روبرتو باجو از فیورنتینا به یوونتوس یا انتقال گابریل باتیستوتا از فلورانس به پایتخت، شاید جنجالی ترین انتقال های سه دهه اخیر فوتبال ایتالیا بوده اند اما انتقال ایکاردی که روزگاری قاتل یوونتوس بود، شاید لقب جنجالی ترین انتقال چند دهه اخیر فوتبال ایتالیا را از آن خود کند.

لقب بدترین فروشنده تاریخ شاید توصیف مناسبی از حال و روز مدیریتی اینتر در ادوار اخیر بوده است. ستاره هایی چون روبرتو کارلوس، آندره پیرلو، دنیس برکمپ، فیلیپ کوتینیو، لئوناردو بونوچی و فابیو کاوانارو به راحتی از اینتر جدا شده اند و حالا به نظر می رسد نام ایکاردی نیز به این سیاهه اضافه خواهد شد.

اما فروش ستاره به یوونتوس در تاریخ اینتر داستان عجیبی دارد. از معاوضه غیرقابل باور فابیو کاناوارو، یکی از بهترین مدافعان تاریخ فوتبال با فابیو کارینی، دروازه بان ناشناخته یوونتوس تا فروش بهترین گلزنان تاریخ باشگاه به بیانکونری.

سال گذشته رقم فروش ایکاردی 110 میلیون یورو اما گویا ارزش این بازیکن در حال حاضر در بهترین حالت 70 میلیون یورو باشد .

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز