تیم ملی برزیل علاوه بر بالای سر بردن جام قهرمانی کوپا آمه‌ریکا 2019، جوایز بهترین های تورنمت را هم به خود اختصاص داد و دنی آلوز نیز چهلمین جام خود را کسب کرد .

به گزارش مرور نیوز، تیم ملی فوتبال برزیل که امسال در خانه خود میزبانی رقابتهای کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹ را به عهده داشت موفق شد در خانه خود و در استادیوم افسانه‌ای ماراکانا با پیروزی مقابل پرو جام قهرمانی را بدست آورد. اما افتخارات برزیل در این رقابتها تنها به این خلاصه نشد و دنی آلوز، کاپیتان سلسائو هم عنوان بهترین بازیکن رقابت ها را از آن خود کرد.

بعد از پیروزی 3 بر 1 برزیلی‌ها مقابل پرو که با گل های اورتون سوارس، گابریل ژسوس و ریچارلیسون بدست آمد، دنی آلوز به عنوان کاپیتان برزیل جام قهرمانی را بالای سر برد و علاوه بر این جایزه معتبر بهترین بازیکن رقابتها را از آن خود کرد.

دنی آلوز  که در پست دفاع راست بازی کرده و بازوبند کاپیتانی سلسائو را بر بازو می‌بندد چندی پیش از باشگاهش پاری سن ژرمن جدا شده و در حال حاضر بازیکن آزاد است. ولی بعد از نمایش درخشان آلوز با پیراهن برزیل در کوپا آمه‌ریکا شکی نیست که باشگاه‌های بزرگ زیادی خواهان به خدمت گرفتن او خواهند بود.

اورتون سوارس که در بازی مقابل پرو یک گل به ثمر رساند و یک پنالتی برای تیمش گرفت به عنوان بهترین بازیکن میدان در این بازی انتخاب شد و به عنوان بهترین گلزن رقابتها کفش طلا را هم از آن خود کرد.

جایزه بهترین دروازه‌بان تورنمنت و دستکش طلا هم به آلیسون ، سنگربان برزیل رسید. دروازه‌بان شماره یک لیورپول و برزیل نقش مهمی در قهرمانی سلسائو در این تورنمنت بازی کرده بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز